Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti tényleg élvezitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti tényleg élvezitek, ha egy random idegen lánnyal szexeltek, aki iránt nincsenek érzéseitek?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak valami ösztön, mint amikor valaki nagyon éhes, és olyat eszik, amit igazából nem is szeret, de muszáj? Vagy tényleg elég csak egy formás popsi, mell, egy lyuk és ennyi kész?

Nem tudom, néha belegondolok, hogy tényleg erre vágynak-e a fiúk, vagy ez inkább csak társadalmi nyomás, menőzés a haverok előtt, státusz, hogy ezt meg azt a csajt megdugta, mert szép lány, a suli menőcsaja, vagy nem tudom.



2022. ápr. 24. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy élvezem,ha nem akarnék dugni akkor nem dugnék. Ez nem valami kényszer.

Miért kellen érzenek valamit iránta? Csak jól akarom érezni magam.

A mozit sem kell szeretnem ha megakarok nézni egy jó filmet.

2022. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy élvezem. Sőt, az érzelem tized annyit se számít mint a fizikai élvezet.
2022. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Sokkal jobb egy olyan lánnyal szexelni aki iránt nem érzel semmit. Egész mások a határok, és elszabadul az ösztön.
2022. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal felszabadultabb vagyok ha olyannal csinálom akit szeretek is. De persze ettől még a puszta szexet is élvezem.

De amúgy nem értem a kérdést. Ha van egy férfi aki érzelmek nélkül szexel, akkor van egy ilyen nő is.

2022. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14


Nem biztos,hogy a nonek nincsenek erzelmei.

2022. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom én lányként is tudom élvezni ha nagyon be vagyok indulva a pasi kinézetére/érintésére.
2022. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem mindig mindenhol, de ugy általában a szexuális kiváncsiság, és az ujdoságvarázsa miatt élvezetes még egy idegennel is.
2022. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 onlyjustme ***** válasza:
Bizonyos esetekben jobb vagyok az ágyban ismeretlenekkel. Például volt olyan csaj aki mondta, hogy élvezi a fojtogatást, pofonokat, alázást, megkapta és élveztem a szitut, ő méginkább, ugyanezt a szerelmemmel nem tudom élvezettel megtenni, hiába kéri. Van egy ilyen oldala is.
2022. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!