Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is élvezitek ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is élvezitek ezt?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon élvezem azt, hogy a barátom nagyon ritkán pisil (1 nap 3-szor), sokáig visszaratja majd nézni ahogy megkönnyebbül. Imádom hallgatni ahogy nyög, sohajtózik, szavaikba önti, hogy milyen jó érzés neki pisilni. Reggel így kezdjük, felébredünk, ő megy wc-re, én utána... hm rágondolok, beleborzongok:) De a nap fénypontja, mikor délután hazajön, reggel óta nem pisilt, és nézni ahogy csak folyik és folyik neki... hosszú percekig:) és a szavak amiket mond közben.. egyszerűen imádom. Adni is szoktam a férfiasságának rendesen, meghálálom, hogy ilyen csodás. Lányok ti hogy vagyok ezzel? Csak én volnék ilyen??

2022. ápr. 24. 12:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az hogy visszatartja, nem izgató és nem egészséges.

De látni ahogy pisil, akár rám is, az tényleg izgi. Akár szex közben is.

2022. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Maga hogy pisil egy pasi az izgi, de visszatartani nem egészséges.
2022. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Én nő vagyok és leírás alapján ez nekem is eléggé tetszik.

Nem egészséges blabla..néha igenis lehet ilyet.

2022. ápr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
elég furcsa dolog.
2022. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem egyálalán nem zavar, ha a páromat érdekli, amikor pisilek.

Ha a kakim érdekelné, az már inkább kellemetlen lenne, mit kíváncsiság.

Ez a két dolog nem tartozik a szexuális élethez. Legalábbis nálam.

2022. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 erogeen ***** válasza:
Nagyon felizgatna, ha egy lány lázba jönne attól, ha pisilek, vagy visszatartom. F
2023. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!