Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lakótársam előtt gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakótársam előtt gyakran vagyok meztelen. Ő meleg én hetero vagyok, más is szokott ilyet csinalni? Azonos nemű ffi-nél ez normális?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is húznám az agyát! Jól teszed.
2022. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a meztelenség alapvetően normális. Engem nem zavar az se ha pasit látok pucéran. Persze a reproduktív korú, egészségesen kinéző nőkre kifejezetten jó érzés ránézni

Ruhában és meztelenül is. 😍

2022. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem egész álló nap így vagytok, az még normális. Férfiak között ez nem nagy dolog. Nálunk régebben (míg otthon éltem), apám vagy én ha kijöttünk a fürdőszobából, sose törölközőztünk vagy szégyellősködtünk egymás előtt ha ketten voltunk otthon. A női családtagok érzékenységét kell egyedül figyelembe venni. Az meg hogy ki meleg, ki hetero... tojd le magasról, .... jóbarátod-e az illető? Ez a lényeg. Ha meleg, még örülj is neki, legalább nincsen konkurenciád ha csajt viszel szobára! :D
2022. ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok szégyellós a lakótársam előtt. Bár meztelenül azért nem, de bugyi-melltartó napi szinten. Ő is mászkál itthon gatyában...
2022. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam a lakotarsam előtt meztelen lenni , tett is párszor már megjegyzést, de nem hiszem, hogy zavarná.
2022. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lennék egy meztelen fiu lakotársa asszem :D
2022. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én heteró vagyok és van egy nagyon jó meleg haverom. Régebben együtt jártunk edzeni, meg sokat szaunázni (textilmentes szaunába). Soha nem voltam szégyenlős előtte, és ő se én elöttem. Mondjuk ő nem tart engem vonzónak, nem vonzódik hozzám, lehet ezért nem volt ez probléma.
2022. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik nagyon jó haverom meleg, én hetero vagyok, ölöztem már át előtte úgy hogy, teljesen meztelen, ő mondjuk el pirulva mosolygott, annyit mondott az igen csak így simán lazán, mondtam nem vagyok szégyenlős ha most úgy vesszük lány barátok előtt sem vagyok szégyenlős.
2022. júl. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!