Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek nagyon nagy dolgok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nagyon nagy dolgok is beférnek a puncijukba, azok kizárt hogy élvezzék a szexet átlagos vagy az átlagosnál kicsit kisebb pénisszel?

Figyelt kérdés

Például aki egy ilyen Coca-Colát:

[link]

(Kifejezetten 600ml)


Fel tud dugni magának punciba, az alsófelével befelé (tehát nem a kupakos rész), komolyabb felkészülés nélkül és rendszeresen szokta magát hasonló méretű tárgyakkal vagy segédeszközökkel izgatni…


Egy ilyen nőnek vajon lehet élvezetes egy kb. 14 centis pénisz?



2022. ápr. 23. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Simán élvezheti. A hüvely tud nagyon rugalmas is lenni. Alkat függő, vagy intim tornával sokat tud javítani rajta. A barátnőm kb az extrém rugalmas kategóriába tartozik. Hatalmasra ki tud tágulni mindenhol, de simán élvezi azt is ha én vagyok benne. 30F
2022. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem kizárt. Én elég rugalmas vagyok itt is, ott is. Ettől lenyegesen nagyobb dolgok is járnak bennem néha és simán élvezem a barátom farkát is. 25L
2022. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

#12: mit jelent hogy "itt is, ott is"?

És megkérdezhetem, mik azok a lényegesen nagyobb dolgok?

2022. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
12# vagyok. A popsimba és a puncimba is. 6-7-8-9 cm vastagvdolgok.
2022. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!