Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok arra ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok arra ha valakivel mielőtt szexkapcsolatba belemennétek megmondaná hogy tőle kér puszit?

Figyelt kérdés

Alapjáraton szeretek megölelni másokat és vagy jól esik puszit kapni másoktól akiket vonzónak talalok, mostanában kaptam is puszit az arcomra.

Tisztázva van hogy nem akarok tőle többet.

Én vagyok a nő.


2022. ápr. 21. 13:38
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
De ne haragudj, összeszedem a saját és itt mindenki más türelmét is újra: miért ne akarna puszit adni? Ezt ismerősök is adnak egy találkozás alkalmával is, nemhogy a kúrópajtik.
2022. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

"pedig mostmár 3x írtam le"

Ugyanazokkal a szavakkal, ugyanúgy.

Hátha a hangos beszédet jobban értjük?

Hát, tudod...

ja, és nem reagáltál arra sem, amit felvetettem.

Gondolom, nem is olvastad (vagy nem is értetted).


Csak félve kérdezem: megvan mind a 8 általános?

Milyen eredménnyel?

2022. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Teljesen felsleges újra és újra megfogalmaznom a kérdésem ha nem értitek meg😂


Már nem azért, de egyetemet végeztem, jó eredménnyel.

Szóval teljesen fesleges ebbe a témába belevágni, mert még mindig ti jöttök ki rosszabbul😂😂😂

2022. ápr. 21. 15:53
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Jó végül leírtad érthetően. A válasz: nyilván ad puszit ez nem is kérdés. Hogy én mit reagálnék: mondanám hogy nyilván ez nem is volt kérdés. És közben elgondolkoznék hogy huh valami gond lehet a csajjal ha ezt külön meg kellett kérdeznie.

De aztán kiderül hogy mégsem úgy gondoltad hanem hogy előtte adjon puszit. Hát nyilván ha azt kéri a csaj akkor adok neki előtte is. De most meg azt nem tudom hogy csak próba képpen kérsz előtte egy puszit vagy arra gondoltál hogy a mindennapokban amikor találkoztok akkor adjon szájra egy puszit? Az már olyan lenne mint ha jarnatok.

2022. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Én egy tök új kommentelő vagyok és én sem értem a kérdést.


Tehát dugni fogsz egy emberrel, és az a kérdés, hogy kérhetsz-e puszit tőle?


Nem tudom, én férfi vagyok, de körülbelül 100x annyi nőtől kaptam életemben puszit, mint akit megdugtam. És mindenkitől, akit megdugtam, kaptam és adtam is puszit.


Szóval én azt gondolom, hgyha már megdug téged, akkor talán egy puszit sem nagy gond adni, nem?


Ez válasz a kérdésre? Vagy valami más a probléma? Neked könnyebbe megy a dugás, mint a puszi? Ha nem, akkor miért kérdezel ilyet?

2022. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetemet végeztem"🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Itt égtem ki.

2022. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!