Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok arra ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok arra ha valakivel mielőtt szexkapcsolatba belemennétek megmondaná hogy tőle kér puszit?

Figyelt kérdés

Alapjáraton szeretek megölelni másokat és vagy jól esik puszit kapni másoktól akiket vonzónak talalok, mostanában kaptam is puszit az arcomra.

Tisztázva van hogy nem akarok tőle többet.

Én vagyok a nő.


2022. ápr. 21. 13:38
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom a faszt 4 általánossal is lehet nyelni…
2022. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem az eszéért osztják neki a puszit, az biztos.

De még megtanulhatja.

2022. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Valakinek biztosan lehet úgy is nyelni, te már csak tudod, biztos tapasztalatból beszélsz😉


Hát nem az ember eszért kell puszit adni.

Látod, megint nem jól értelmezted a kérdésem😆😆

De én legalább kapok puszit😂😂

2022. ápr. 21. 14:23
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjuk a kérdezőt, olyan egyszerű, mint a faék.
2022. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
De mi a kérdés, most komolyan? A srác, aki meg akar dugni, egyben puszit is akar adni? Ebben mi a kuriózum? Tényleg érdekel most màr miről szól, ha ennyiszer elolvastam. 😀
2022. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdem kapisgálni... az lehet a gond, hogy a kérődző fél, hogy a puszi miatt majd szerelmes lesz a másik.

Mondjuk ezt akár le is írhatta volna, akkor érthető lenne a kérdése.

2022. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is lehet érteni hogy te csak puszit akarsz tőle többet nem (szexet nem) . Ő meg szexkapcsolatot akar. De logikailag nem jön össze.
2022. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Hát csak azért mondod, mert folyamatosan belebuksz a válaszokba és már nem tudsz mit mondani.

Ez esetben szia😅🖐🏻


Az a kérdésem: Ha én egy pasival szexkapcsolatba kerülök (ami még nem történt meg, csak beszélgettünk róla és benne van) akkor ha elmondom neki azt hogy tőle kérek puszit, az a kérdés hogy hogyan reagálna.

De persze ti erre nem tudnátok választ adni, azért fogalmaztam máshogy.

Tehát ha valakivel szexkapcsolatot beszéltek meg és előtte megírná hogy hogy puszit kér tőletek simán, ti arra hogy reagálnátok?

2022. ápr. 21. 14:35
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kemény. Ezt miért kell külön megkérdezni? Nyilván meg fog puszilni, ha meg is dug, nem? Elképesztő.
2022. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy van aki tapasztalatlan és ez az első neki és hogy fel mer tenni egy ilyen kérdést.
2022. ápr. 21. 14:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!