Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mar sok szexpartnernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mar sok szexpartnernek szamit? Ringyo lennek?

Figyelt kérdés

Nem troll,nem kamu! 27 eves vagyok,egyedülallo anyuka. 17 eves korom ota egyedül elek es kb 20 szexpartnerem es 4 hosszabb kapcsolatom volt. Volt hogy wcben,buliban,autoban, szomszeddal, stb. 17 evrsen vesztettem el a szuzessegem. Miota a gyermekem apja elhagyott ,tehat 1.5 eve ,qzota mar 4 különbözö ferfivel voltam. Imadom a szexet, a testiseget de alapvetöen hosszabbtavu kapcsolatot keresek


Privatra nem valaszolok


2022. ápr. 20. 20:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy bírom, amikor azonnal ítélkeznek az ember felett holott talán csak a saját unalmas életüket akarják kompenzálni.


Nekem 13 partnerem volt úgy, hogy 29 éves vagyok és 25 évesen vesztettem el a szüzessegemet. Oké, nem volt buliban, wcben, kocsiban idegennel, valójában minden esetben én komolyan esélyt akartam adni, de többször kiderult, hogy a másik fél nem gondolja komolyan, csak arra mellettem...

Őszintén, kicsit bánom, hogy ennyi haszontalan emberrel leállítam, de mindegyik hozzám tett, vagy inkább elvett, mire kialakult bennem egy konkrét kép arról, hogy mit akarok és mit nem akarok. Intenzív 4 év volt sok pofonnal és komoly leckekkel, de megerte, megtalaltam, amit kerestem.

Őszintén csak annyit bánok, hogy a 13. előtt levő 12-vél sz@r volt és nem élveztem egyikkel sem igazán. Ha jó lett volna, akkor nem bántana ez a szám. Senkinek semmi köze sincsen hozzá.

2022. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Mathus ***** válasza:

#16: "Es akkor most mit csinaljak?"

nézz Mended Light-ot

[link]

"Just See Where it Goes" és a "Dating after Divorce" (4 és 5). lehet érdekes lesz.

2022. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Mathus ***** válasza:
68%

#21: "Senkinek semmi köze sincsen hozzá."

Akkor ne sztorizz egy trollfórumban. Evvan.

2022. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Volt egy egy eves kapcsolatom ahol megvertek. Öt buliban megcsaltam 2x . Utana volt egy 11 honapig aki alkoholizalt. Öt OS megcsaltam. A harmadik autobalesetben meghalt es a halala utan 1 evvel 1.5 evig volt egy furcsa idöszakom,ahol nem igazan talaltam magam ,ott volt4-5 kalandom. Azutan elmentem dolgozni Tirolba es hat a szezonon egy ev alatt volt 3-4 kalandom. Visszajöttem ,együtt voltam a gyermekwm apjaval 2 evig. Ö sajnos lelepett egy masik nö miatt.

1.5 eve egyedül vagyok .volt 4 partnerem ,akikkel nyilvan komolynak gobdoltam a dolgot, csak ök velem nem. Nem egyszerü ez az egesz

2022. ápr. 20. 21:13
 25/31 anonim ***** válasza:
72%
Ez még kevés is. A mai ribiknél ennyi pasi egy nyár alatt megvan.
2022. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%
Valaki mondta rád, hogy könnyű vérű vagy?
2022. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
89%

Én ismerek olyan nőket, akik házasok, de közben fűvel-fával is csinálják a férjük háta mögött, minden nap fogadnak szeretőt, kakukkfióka gyerekek mellett. Hozzájuk képest angyal vagy.

El kellene gondolkoznod azon, hogy mit is akarsz. Mert a családról szóló elképzeléseid nem igazán vannak párhuzamban a szexuális vágyaiddal, életeddel. Csak egy példa: nagyon úgy tűnik, hogy a "rossz" férfiak között keresel.

2022. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
97%
Figy' az hogy sok vagy kevés egyetlen embernek lesz köze hozzá: akivel komoly kapcsolatot tervezel. Mindenki másnak meg sem köze nincs hozzá, sem nem is számít a véleménye! Miért érdekel téged, hogy egy anonim fórumon, vagy éppen a szomszéd Margó néni mit gondol? A te életed, ne mások elvárásai szerint élj.
2022. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
98%

Én is az előzővel értek egyet.

Ha engem kérdezel, én ha tudnám az előéletedet, nem ismerkednék veled. Valakit biztos nem zavar.

Szerintem tedd fel újra a kérdést egy szavazással karöltve: "Ez a történetem, te ismerkednél velem komoly kapcsolat reményében?" *történeted* *igen, nem*

2022. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre #2: kérdező, szerintem traumatizált vagy és rossz az az irány, hogy egy anonim fórumon keresed a megoldást, hogy majd a válaszokból leszűröd a bölcsességet. nincsenek barátaid, családod? azoknak kellene most melléd állniok, nem vadidegeneknek kellene tutit mondani. menj vissza a start mezőre, lépj vissza azokhoz az emberekhez, akik a kezdetektől támogattak, vagy próbáltak támogatni. és próbálj meg megnyugodni, mert most érezhetően zaklatott és sebezhető vagy, olyan szintű dolgokat írsz le, amiket nekem még a barátaim sem tudnak, nemhogy idegenek.
2022. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!