Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mar sok szexpartnernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mar sok szexpartnernek szamit? Ringyo lennek?

Figyelt kérdés

Nem troll,nem kamu! 27 eves vagyok,egyedülallo anyuka. 17 eves korom ota egyedül elek es kb 20 szexpartnerem es 4 hosszabb kapcsolatom volt. Volt hogy wcben,buliban,autoban, szomszeddal, stb. 17 evrsen vesztettem el a szuzessegem. Miota a gyermekem apja elhagyott ,tehat 1.5 eve ,qzota mar 4 különbözö ferfivel voltam. Imadom a szexet, a testiseget de alapvetöen hosszabbtavu kapcsolatot keresek


Privatra nem valaszolok


2022. ápr. 20. 20:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%
De, nagyon gáz. Nem csoda hogy elhagytak.
2022. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Hmm.....nyilvan nem ezert hagytak el.
2022. ápr. 20. 20:42
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
Hmmm lássuk 10 éve élsz aktív szexuális életet ebben becsúszott egy gyerek is azt mondod volt 4 hosszabb kapcsolatod is, 10 évbe alapban nem fér bele 4 "hosszabb" kapcsolat mivel egy hosszabb kapcsolat ott kezdődik hogy 3év így már -2 évben vagy 4 emberrel és az még messze van a kb 20tól. Ha pedig ezt nevezed hosszabb kapcsolatnak ez alapban sok mindent elárul. Az hogy hol szexeltél teljesen mindegy nem határoz meg semmit ettől lehetnél normális csaj, ennél extrémebb dolgokkal is, de az én szemszögemből nem vagy az, szerintem ribi vagy és nem állnék le veled még 1 dugásra sem. Csak példaképpen mondom 32 éves vagyok (faszi) 8 csajjal feküdtem le köztük volt egy "hosszabb" kapcsolatom is 7év. Lehettem volna lényegesen több csajjal... Pl. vehettem volna el szűzességet is, mert a lány szerelmes volt belém, de nem akartam tőle semmi komolyat, azt meg lássuk be, nem lett volna szép ha csak megdugom és otthagyom, mesélhetném a hasonlókat, de a lényege az lenne hogy nem a farkam irányít, mint téged a puncid, persze nekem is fontos a szex és nagy is rá az igényem.
2022. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Mathus ***** válasza:
84%

a kérdésre: miért írtad meg ezt a kérdést ilyen indiszkrét részletességgel?

ha a partnereid hozzásegítettek önmagad jobb megismeréséhez és erősítették a jellemedet, akkor egyik sem volt felesleges. az első 3 hónap dönti el, hogy túllép(het)-e a kapcsolat a szexkapcsolat keretein, és újabb másfél-két év, mire az egész vmi tervezhető dologgá növi ki magát.

2022. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem sok, átlagos.
2022. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Es akkor most mit csinaljak?
2022. ápr. 20. 20:54
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek a 13-as válaszolóval. Meg hát ez a buli, WC, szomszéd... Neked mindegy ki az? N
2022. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
A WC a discoban volt. A szomszed jelenleg a szexpartnerem egy honapja.
2022. ápr. 20. 20:56
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
16# eddig se mondta meg senki hogy mit csinálj ez után sem fogja.
2022. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
75%
Lehet ezt még fokozni... 17#
2022. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!