Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talán már nem szeret a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán már nem szeret a barátom, vagy miért csinálhatja ezt? erőteljesen gondolkodom a kapcsolatunk jövőjéről

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt, kiválóan indult a kapcsolatunk, volt hogy napi többször is egymásnak estünk, az étvágya, mint a legfelajzottabb kamaszfiúé, ám az utóbbi időszakban valami megváltozott.

Mikor szeretkezünk, rendszeresen más szerepben tündököl, mint egyébként. Sose volt ez korábban jellemző, ilyenkor rá se ismerek. Legutóbb hajóskapitánynak képzelte magát a drága uram és mikor az elélvezéshez közeledett megragadta a nyakam és azt mondta: - Egy életre megjegyzed kicsoda Jack Sparrow kapitány! Horgonyra fel matróz!

Lesokkoltam .. nem tudtam mit csináljak, az együttlét végén meg mintha mi se történt volna.

Egy másik eset, két napja direkt kiöltöztem neki, Ő megragadta a derekam, közel húzott magához és a fülembe súgta : - K.rvaszagot érzek a levegőben, csak nem magácskából jön ez az illat?

Mindezt úgy, mintha 75-85 éves szatír bácsi lenni, még a hangját is alig tudtam felismerni, 32 éves emberről beszélünk ..


Van okom aggódni a férjem mentális egészsége miatt?

29/n



2022. ápr. 20. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Felakarja dobni kicsit a szexet plusz a saját elfojtott vágyait is csak megakarja élni kicsit. Van aki kifejezetten örül ennek, vagy pedig megijed, mint te. Beszéljétek meg.
2022. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%

Nekem a megragadja a nyakam bromi nagy red flag lenne.

1. utálom, ha bárki hozzáér

2. igen, simán megfojthat


Nem vagyok prűd, lekötözhet, imitálhat nemi erőszakot (nem szokott) bizonyos keretek között megüthet, pofozhat, stb., de a nyakam tabu.

2022. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy neked mi tabu a sztori vonatkozásában? Irreleváns. Én rohadt jót röhögtem rajta első blikkre, szerintem troll.
2022. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!