Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talán már nem szeret a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán már nem szeret a barátom, vagy miért csinálhatja ezt? erőteljesen gondolkodom a kapcsolatunk jövőjéről

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt, kiválóan indult a kapcsolatunk, volt hogy napi többször is egymásnak estünk, az étvágya, mint a legfelajzottabb kamaszfiúé, ám az utóbbi időszakban valami megváltozott.

Mikor szeretkezünk, rendszeresen más szerepben tündököl, mint egyébként. Sose volt ez korábban jellemző, ilyenkor rá se ismerek. Legutóbb hajóskapitánynak képzelte magát a drága uram és mikor az elélvezéshez közeledett megragadta a nyakam és azt mondta: - Egy életre megjegyzed kicsoda Jack Sparrow kapitány! Horgonyra fel matróz!

Lesokkoltam .. nem tudtam mit csináljak, az együttlét végén meg mintha mi se történt volna.

Egy másik eset, két napja direkt kiöltöztem neki, Ő megragadta a derekam, közel húzott magához és a fülembe súgta : - K.rvaszagot érzek a levegőben, csak nem magácskából jön ez az illat?

Mindezt úgy, mintha 75-85 éves szatír bácsi lenni, még a hangját is alig tudtam felismerni, 32 éves emberről beszélünk ..


Van okom aggódni a férjem mentális egészsége miatt?

29/n



2022. ápr. 20. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ezen krva jót nevettem. 😀 Ha troll vagy, ha nem.
2022. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Hú de izgalmas! Ha nem kell a pasid, én elfogadom! :P

L

2022. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a szerepjáték isteni jó dolog. (Erősen ilyen szándékot érzek benne) De azért fontos lenne megbeszélnetek mi az ami mindkettőtöknek izgató és kívánatos változata.
2022. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell aggódnod csak feldobja a szexuális életeteket.N
2022. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Fel a horgonyt kérdező! és evezz az én ágyamba :)
2022. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miota valtozott meg a viselkedese? Az egyuttletek szama es minosege csokkent ?
2022. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem troll kérdés. Több éve tartó komoly kapcsolatban nem kezdesz "erőteljesen gondolkodni" a kapcsolat jövőjéről pusztán azért, mert újabban kisebb furcsaságokat produkál szex terén.

De ha mégsem, elsősorban tőle kéne megkérdezni, mi van, mi csak találgatni tudunk.

Ilyen leírás alapján az lenne első tippem, hogy három év után eléggé elkezdett megszokottá, unalmassá válni a szexuális élet (sokaknak kihívást jelent hosszú távon fenntartani a szexuális izgalmat ugyanazzal az emberrel, hiába, hogy nagyon-nagyon szeretik az illetőt), aztán ő így oldja meg.

2022. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

4 . " Nem kell aggódnod csak feldobja a szexuális életeteket.N "

Persze !

" mikor az elélvezéshez közeledett megragadta a nyakam "

Majd ha erőssebben fogja meg a nyakát akkor se kell aggódni?

Kérdező , ha neked ez nem tetszik , szakíts minél hamarabb vele.

2022. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Vedd a poént és ne vedd olyan komolyan a szexet csak nem akarja hogy ellaposodjon a dolog. Előfordulhat az is hogy maga miatt csinálja mert kezdett neki unalmas lenni veled a szex és mivel szeret és nem akar elhagyni így dobja fel. Inkább örülj neki hogy visz egy kis színt a szexualitásba. Ha meg azért csinálja amit írtam legyél hálás, hogy ilyen féjed van. Ismerek olyat aki ezt máshogy oldja meg és hidd el az nagyon nem tetszene neked.
2022. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy üljetek már le, aztán beszéljétek át, kinek mi hiányzik a szexből, ki mivel szeretné feldobni, mi az, ami valamelyikőtöknek kellemetlen vagy furcsa, stb.
2022. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!