Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fanszőrzet férfiaknál már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fanszőrzet férfiaknál már egyáltalán nem divat? Ciki harmincon évesen?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Manapság úgy tűnik a férfiak is borotválják. Az én időmben ez csak a hímringyóknál meg a homiknál volt divat...

Egyébként szerintem nem ciki. Soha semelyik nőm se szólt érte. Amelyik nő emiatt hagy ott, azért nem is kár!

2022. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Én világéletemben rövidre vágtam. Szerintem sokkal ízlésesebb úgy, mint csupaszon vagy nagy szőrrel.
2022. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem divat kérdése, hanem simán higénia és igényeség kérdése. Legyen kulturáltan rövidrevágva ahelyett hogy, gusztustalanul összevissza állnak a szörök.
2022. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bár én még nem vagyok harmicas, de nem hinném, hogy ciki.

Én mondjuk nem kínlódnék minden nap azért, hogy mindig sima legyen. Bőven elég nekem nyáron 1-2 hetente leszedni, télen meg nem is borotválom.

2022. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak természetes, vagy visszanyirja. Érdekes, hogy néha megkerdezni, hogy nem zavar-e, mert eddig minden nőt zavart. Engem kiraz a hideg, ha egy férfi csupasz. Furcsa, hogy magammal szemben meg pont ez az elvaras, vagyis csak volt. A párom nagyon kérte, hogy ne birotvaljam le, először elleneztem, de aztán láttam, hogy mennyire beindul tőle. Azóta hagyom, csak néha igazitok rajta, de én is jobban felizgulok így magamtól.
2022. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem full természetesre meg van hagyva. Nekem is így tetszik, és a csajok sem mondtak semmi rosszat rá. 26f
2022. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Legyen szőrös, nem egy homival akarok lenni.

Persze akinek nem látszik ki belőle a kuki, az vágja le. :D

2022. ápr. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább több szőröst látni, nem a durván bokrosat, de rövidre vágva nem gáz, enyém is olyan és nem volt még rá panasz
2022. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szőrös pasi sokkal vonzóbb, izgatóbb.

N

2022. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem borotválom, de nyírom rövisdre. Nyáron főleg. Nem izzad be annyira, mert én egésznap ülök a melóban.
2022. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!