Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Tényleg mindannyian...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg mindannyian csupaszítjátok a fanszőrzeteteket? Miért ekkora divat ez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már csupasz de most épp nem teljesen csupasz. Inkább csak meg igazítva van. Nem divatból csináltam soha.
2019. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csupaszítom.


18/F

2019. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Mikor lesznek megint végre ilyen nők? És nem a divat után rohannak, hogy borotválni kell??

2019. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2019. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%
Kopasz punci a nyerő és akkor már minek legyen a farkon szőr? De a lényeg hogy szépen feltöltsük a puncit anyaggal. 😎
2019. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Most ez a divat, ami egyfajta ongerjeszto folyamat. Manapsag pl gimibe tesi oran valakinel meglatjak, hogy szoroa odalent akkor kicikizk akár. Igy aztan az is borotvalni fogja aki amugy annyira nem akarná. Ez egyfajta trend lent es sokan nem akarnak kilogni a sorbol. Persze ez fiatalokra jobban igaz mint az idosebb kororsztalyra.

Persze ez csak az en velemenyem.

Amugy en peldaul meghagyom full szorosre a fanszoromet :D

2019. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Bikinivinalon leborotválja aztán ennyi. De a taknyos külyköknél ez van, kicikizik egymást. Undorodok ettől a tízenéves korosztálytól.
2019. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiuk! Ne legyetek csupaszok!:D a szor ferfias. Legyen megigazitva stb de nem szexi a csupaszság

L

2019. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Én borotválom, a lányok szívesebben veszik így be a szájukba, mint szőrösen, szerintem ez az indok másoknál is. 😀
2019. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Nekem így sokkal kényelmesebb, egyébként én lézeresen szőrteleníttettem így már nincs gond a szőrökkel.

21F

2019. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!