Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagydumás, határozott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagydumás, határozott, "rosszfiús" fiúk jók az ágyban?

Figyelt kérdés

Azok a fiúk akikért sok lány odáig van ők nagyon jók a szexben?


Egy "jófiú" is lehet jó benne?


2022. ápr. 16. 11:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Annyira megalázó, hogy aki nem rossz, az csak ilyen másodrendű selejt lehet a nőknek, aki csak a megbízhatósága miatt hasznos, miközben mindig a rosszak után fognak vágyakozni. Ennél még egyedül lenni is jobb, mint hogy abban élje az életét, hogy bünteti a barátnője, amiért nem valaki más. De azért a segítsége kell.
2022. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Sokszor a nagydumások csak ugatnak, de nem harapnak.
2022. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

11-es félre értesz

Nem másodrendű egy jó fiú szerintem, sőt

Pont hogy mellette érzem magam biztonságba, egy ilyet tudok szeretni, vele érzem jól magam nap mint nap.

Viszont fiatalon egy rosszfiúval szívesebben tölt el egy éjszakát valaki szerintem. De ez nem jelent azt hogy a páromat megcsalnám egy ilyenért, dehogy is.

2022. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

Értelek, de testi megcsalás nem is kell ide. A lelkedben mindig a rosszakat fogod kívánni. Ez olyan, mint amikor leküzdöd az egészséges ételeket, mert tudod, hogy ezek tesznek jót neked, de belül mindig a csokit fogod kívánni. Abból egy kocka is több örömet szerez bármennyi vitaminnál. Vagy ahogy a hétvége többet ér a hétköznapoknál, hiába az élet kisebb részét teszi ki, ha a többi napot csak azért bírja ki az ember, hogy legyen már végre hétvége.

A rosszak mindig többet fognak érni. Élvezetesebbek. Ezt nem lehet azzal ellensúlyozni, hogy valaki jobban szeret, vagy jó apja a gyerekeidnek. Mindig a rosszak lesznek az első helyen. Szívből irigylem őket, mert az én barátnőimnek is mindig csak egy balek voltam, aki kapcsolatra jó, mert tesz értük, amíg ők naphosszat a rosszakról ábrándoznak. Sosem éltem meg azt, hogy valakinek én legyek az első és nem is fogom. Erre születni kell, nem lehet kiérdemelni azt a feltétel nélküli vak rajongást, amit a rosszak kapnak. Mindig ők lesznek a felsőbbrendűek.

2022. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam jófiúnak, de rossznak sem ha kettő közül kéne választanom akkor inkább a jófiú kategóriába sorolnám magam. Leírták, hogy a jófiú sokkal jobb kapcsolatra és valójában többet ér ezzel én is tisztában vagyok és tudom, hogy teszek azért akivel kapcsolatba kerülök. Pont ezért nem kerülök kapcsolatba akárkivel, csak olyan csajjal aki megérdemli a törődésem és a foglalkozásom, nem engedem kihasználni magam. Aki meg nem tud értékelni én sem fogom és dobom, mint ahogy erre volt is példa nem is egy. Volt olyan barátnőm aki a rosszfiúk után futott amikor velem volt, fogtam és dobtam, mert tudtam nem ilyet érdemlek. Egy kapcsolathoz 2 ember kell. Egyedül nem fogom a hátamon vinni. Amelyik csaj meg nem képes értelmes szintre vinni a vonzódását a rosszfiúkhoz, nem tud viselkedni, kontrollálni a cselekedeteit annak nem érdemes kezdenie egy normális sráccal, mert idő kérdése és dobni fogja. És ha később jön rá, hogy egy olyan pasit bukott el akire mindig is vágyott nagyobb fájdalom mintha rosszfiúk sokasága verné át. És az, hogy a rosszfiúk sokasága után leáll-e a csajjal egy normális srác az egy másik kérdés, de én speciál nem.
2022. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%
Nincs összefüggés.
2022. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ért már meglepetés. A nagymenő rosszfiú egy nulla volt az ágyban. Nem is egyszer volt már ilyen.

Ránézésre senkiről se lehet tudni, hogy milyen az ágyban.

2022. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem. A félénk, cuki srácok a legjobbak. Tapasztalat,
2022. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!