Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legjobb szexuális élményed?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb szexuális élményed?

Figyelt kérdés

Hány éves korodban történt, honnan ismerted, mióta voltatok együtt stb stb :D


Én egyszer vasárnap elkezdtem beszélni egy csajjal. Másnap délelőttre találkozót beszéltünk, hogy sétálunk ebédelünk. Ahogy találkoztunk kérdezte van e piám. Persze. Mondta igyunk. Feljött, ittunk pár felest, és fél óra múlva már összekavarodtunk a kanapén. Felvittem az ágyra, levetkőztettem, és úgy kinyaltam és megujjaztam, hogy beleremegett a teste. Korábban még a kanapén mondtam neki, hogy engem soha senki nem szopott még le. Hatalmasra kerekedtek a szemei. Úgyhogy utána mondta most leszop, hátradöntött és elkezdte. Kb 2 percig csinálta és már éreztem hogy végem, úgyhogy mondtam neki, még dugjunk. Beraktam neki, elkezdtem csinálni, ezt is rohadtul élvezte, bár nem ment el, mert mondtam neki, hogy lassítsunk és nem bírom. Utána elkezdett mozogni alattam, és mondta élvezzek bele. Úgy lökte a csípőjét alattam, hogy párat löktem és telelőttem :D. Feküdtünk egy kicsit, dumálgattunk, és utána mennie kellett. Délután aludtam egyet, este írtam neki, hogy akar e holnap is találkozni. Küldött egy snapet, egy másik csávóval ahogy vízipipáznak xD. Amúgy előttem 2 nappal szakított a palijával, nem tudom ő vele volt e újra, vagy ez egy új volt. Na mindegy. Sajna letiltott mindenhonnan, és azóta se találom semmilyen ál social mediával. Rejtélyes.


2022. ápr. 14. 08:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%

Nekem az hogy nem teszik fel ugyanezt a kerdest minden nap.


Van egy masik elmenyem is: a moderatorok elkezdik torolni a duplikatumokat.


F

2022. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%

Itt szoktam szexchatelni a srácokkal, közben masztizok.

27n

Sub

2022. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Baszki, mától tavaszi szünet van… Azért aludhattal volna tovább bro, ezért nem kellett volna hamar kelni.
2022. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
#3 A zárt osztályon ilyenkor van szabad foglalkozás, azért ír most.
2022. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

#3

Bakker tényleg, na majd jövőhéten visszajövök...

2022. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Szep sztori, hány óráig gondolkoztal rajta?😃
2022. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

3 már befejeztem az iskolát :)


4 nem szorulok pszichiáter segítségére


6, ha akarod a nevét is leírom privátban :)

2022. ápr. 14. 08:41
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom a privátot írjuk mi.
2022. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valakinek nincsen eladó bojlere?
2022. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekem amikor először élveztem el csajban gumi nélkül :D meg az első anál, combfixben volt a csaj, hátulról :P 1 perc alatt elmentem
2022. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!