Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire csábító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire csábító nektek egy izmos felsőtest?

Figyelt kérdés

Illetve, szolisan vagy fehéren jobb? Szőr legyen-e valahol?

Anyajegy maradhat? Mekkora mellizom legyen? Mekkora hasizom legyen?



2022. ápr. 13. 18:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Vonzó ha izmos, de nem fog ennyitől lerepülni a bugyim.

Ne szolizzon, mert káros a bőrnek. Szőr ne legyen a háton, hónaljon, a többi helyen nem zavar.

Anyajegy maradhat? Mert ha azt írja itt valaki hogy nem, akkor elmegy leszedetni az összeset? Senkit nem zavar az anyajegy.

2022. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire sem csábító, a lányok lesz*rják. A kondiban töltött időt töltsd csajozással és a nagy számok törvénye alapján nő az esélyed. (egy volt kondis)
2022. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Vonzó, de sokkal fontosabb a kisugárzás, stílus, személyiség. Az atletikusan sportos testalkat nagyon sok nőnek bejön, a szétgyúrt felfújt izomtibi már elég kevésnek...
2022. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon vonzó nekik, egyből elolvadnak tőle. Én voltam már vékony, kövér, kockahas, izmos, mindenféle. Ugyanazzal a fejjel ég és föld a különbség.
2022. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
4-es egy troll. Mindenki odavan a mackókért.
2022. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Vonzó, de a túlságosan kigyúrt nem az, legalábbis nekem.

Nekem a kicsit barnább bőrűek jönnek be (nem négerekre és nem romákra gondolok), de szolizni nem kell, nem jó.

A szőr hason nem zavar.

2022. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván itt csak olyan nő válaszoljon, aki szintén tökéletes alakú. Ha valakinek üres tejeszacsi melle van, az ne akarjon már Brad Pittet a Trójából. /egy mackós pasi/
2022. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%

5. "Mindenki odavan a mackókért."


És én vagyok a troll... 😅😅😅


Kérdező a minimum az, hogy nem vagy kövér. A sovány mindig jobb, mint az apu test vagy a hájas. De a lányok 100%-a bukik a kigyúrt, izmos felsőtestre. Persze ezen felül még legyen a pasinak pénze, jó kocsija, lakása, igényesen öltözködjék, és legyen diplomás, meg lehetőleg legyen valami nagy multinál menő menedzser vagy cégtulajdonos.

2022. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
11%
8-as egy frusztrált incel. Akkor minden mackós pasi egyedülálló lenne. Pedig azok naponta bezavarják a málnásba.
2022. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

A széles váll, izmos, erős, "védelmező" kar, amivel ha átölel kb elveszek benne, az ilyen "ahhh".

De egy szikra, egy kisugárzás, egy aranyos mosoly, valami személyes elengedhetetlen.

2022. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!