Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki aki heteroszexuális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki heteroszexuális, vonzódhat genderfluid nemmel rendelkezőhöz?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdésem, de őszintén mondom, hogy már egy jó ideje érdekel, és nem tudok döntésre jutni, hogy valaki aki heteroszexuális, és bár az illető leginkább nőnek néz ki, de genderfluid, és ezt a másik tudja is róla, úgy vonzódik-e olyanhoz is, aki nem teljesen nő. Előre is köszi a válaszokat, és kioktatást nem kérek, hogy milyen hülye kérdést tettem fel!

2022. ápr. 11. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mihez?
2022. ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, én is biszex vagyok, de éticsigának lenni nem valid identitás, hanem valamelyik személyiségzavar lesz.
2022. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Höm??

Genderfluid az meg valami folyadék?

2022. ápr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy?
2022. ápr. 12. 21:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Már elnézést az előbbiért, de őszintén kérdezem. Tudod... Ez egy létező dolog. Hogy valaki Genderfluid. Ha nem tudod mi az keress rá, én nem fogom ennek a magyarázatával pazarolni az időm. Valaki aki képes normális választ adni, annak megköszönném!
2022. ápr. 12. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat jó.Te sietsz es nincs időd.En azert válaszolok,mert most van időm.

Szval akkor most ha jol értem ,a kérdes az lenne,hogy én mint hetero ferfi vonzódnek e egy nőnek kinező férfihez?Azaz akinek t.ke es farka van,de melle is??

Vagy mell nélkül?

Mondjuk mindegy is,mert NEM!!

2022. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jo, akkor mondom a szitut. Nő vagyok. Mármint, h nőként születtem meg. Tetszik nekem egy hetero férfi. Ő tudja rólam, h genderfluid vagyok (magyarul mindegyik nem illik rám, változó, hogy mikor mejik tükroződik rajtam külsőleg, néha nőiesebb, néha férfiasabbnak tűnök). Ez számára visszataszító lehet bennem? Btw am nőies vagyok, meg nőnek nézek ki, de a hajam, és néha a ruháim kevésbé nőiesek.
2022. ápr. 15. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja ,ne haragudj igy már más a dolog.

Én nem hinnem hogy ez gátolna hogy összejőjek veled.

Egy rövid haj vagy mittomén fiús ruha nem sokat számítana.

Főleg hogy tkpen a nők már szinte minden férfiruhát kisajátítottak és felvesznek különösebb közmegbotránkozás nélkül.

Egy nő barmit felvehet szinte.

De ha én szoknyába jelennék meg,...hát sztem minimum elég röhelyes lennék.

Szval akkor módosítom a választ:Igen összejönnék veled.

Azt gondolom hogy a nagytöbbség gondolja igy.

Én pldául sosem voltam oda a magassarkú cipőkért.Valamiért mindig a sportosabb kinézet es az ehhez társuló lazább öltözet jött be a nőkön is.Valaki meg a kimondottan nőiesebbnek szémító kosztüm,estélyi,szokny magassarkú kombó tetszik jobban.

Ezért egy konkrét személy hogy reagálja le,azt nem tudhatom.

Ez a személyiségétől függ.

A legbiztosabb ha figyeled a reakcióit vagy a gesztusait.

2022. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Kerdves vagy nagyon! <3 A baj az, hogy az illető ugye a legjobb barátom, és mivel ilyen jóba vagyunk, elmondta nekem, hogy tetszik neki valaki, még nem mondta el, hogy ki, viszont azok az apró dolgok amiket mondott róla azok alapján biztos, hogy nem én vagyok. :c
2022. júl. 16. 18:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!