Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltam együtt egy sràccal, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam együtt egy sràccal, a csap alatt utàna lemosta a farkát?

Figyelt kérdés
Miért csinálta ezt? Mármint a korábbi alkalom után nem zuhanyzott le meg ezt sem csinálta,ezèrt tartottam valamiért furának....valami zavarhatta?n
2022. ápr. 10. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Ez lenne a normalis, hogy megmossa utána..
2022. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Gondolom nem a szám lehetett büdös,mert a liftben magától csókolt meg utána.A nunim meg soha nem büdös.Óvszert sem használtunk.Mert ő nem akart s vigyàzott.
2022. ápr. 10. 21:24
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan, hogy nem akar, meg vigyázott. Nem tud, ha nem védekeztek, lehetsz terhes. Amúgy meg igényes ember megmoss szex után.
2022. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Össze volt kenve a farka. Volt rá lehetősége, hogy megmosa. Mi ebben a fura?
2022. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szex után nem árt megmosni legalább a nemiszerveket. Amúgy meh puncis lett


Vigyáztatok? Ezt hogy kell elképzelni?

2022. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hagyni kellett volna hogy a legyek rászálljanak? Tudod te hogy a használt pöcs milyen büdi tud lenni egy idő múlva? Egyébként szerintem ne azon agyalj hogy megmosta e, hanem hogy miért nem védekeztek normálisan,és hogy mi lehet ennek a következménye.
2022. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Ennyire nem lehetsz buta.

De már leírtáka lényeget előttem.

2022. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszoktam hogy ne rohadjon be. Ilyenkor a kis puncodból és az ő kukijárólkeverednek a bacik a fityma alatt. Az pedig meleg és nedves hely, ergó hamar gombatenyészet lesz belőle.
2022. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ostoba, majd vigyázunk libákkal van tele a nőgyógyászati ambulancia, akik abortuszra felvételre várnak.
2022. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valamennyi cucc rajtamaradt, lefolyt a farkán, minek hagyná rajta, ha egyszer le is lehet mosni? Az előző alkalom után, mikor nem mosta meg, rájött, hogy gusztustalan úgy hagyni.
2022. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!