Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a reggeli merevedés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a reggeli merevedés?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és még sosem aludtam sráccal.

Szóval, mikor felkeltek, akkor már áll, vagy ébredés után lesz merevedésetek?

Ugyanolyan kemény, mint mikor szexeltek?

Ilyenkor fel vagytok izgulva?


2022. ápr. 10. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már kemény mire ébredek
2022. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már áll

Igen olyan

Fel igen

2022. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ébredéskor kőkemény, nemi izgalom nélkül.
2022. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ébredéskor áll, És akkor ki kell verni. Nem lehet mi mást csinálni.
2022. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka több etapban jön a merevedés, van hogy az reggel ébredés előtt tör rá az emberre van hogy épp ébredéskor nincsen.

Ugyan olyan kemény mintha szexelnék, de nincs szexuális izgalom. Csak kemény és merev mint a kő.

Ha nem kellene olyankor pisilnem, simán elbírnék egy laza pipát.

De sajnos a pisilési inger elveszi a varázsát.

2022. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ébredek már áll, és igen, ugyanolyan..😀
2022. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem minden reggel van (vagy nem minden reggel tűnik fel) kb. a felénél.

Ha van akkor ugyan olyan kő kemény mint ha kiverném, és fel is vagyok izgulva általában, legtöbbször ilyenkor nekem is ki kell verni, mert nem lankad le.

Persze van mikor pisilni kell nekem is ébredéskor és áll akkor nem olyan buli, mert nagyon hezen lankad le akkor is

2022. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Van amikor úgy ébredek hogy áll és van amikor ébredés után egyből feláll ilyenkor nagyon kívánom a szexet, ugyan olyan kemény mint szex közben de több idő ameddig lenyugszik. Van olyan is amikor úgy öltözöm fel, hogy közben áll
2022. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy áll mint ha fel vagyok izgulva. Általában úgy ébredek.

Nekem nem olyan én nem kívánom akkor a szexet. Csak áll de nincs kedvem hozzá.

2022. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mikor ébredek. Ha szokásos időben, nem ébresztővel, akkor általában merev farokkal ébredek, vagy ahogy kinyitom a szemem, akkor áll fel. Ha korábban kell kelnem, nem mindig áll fel, hanem van, hogy ébredés után merevedik meg fél órával, az elég kellemetlen, ha már nem az ágyban vagyok. Amúgy nekem a reggeli merevedés a legerősebb, konkrétan jobban áll olyankor, mint mikor szexelek vagy verem magamnak. És nagyon tartós merevedés, szexnél vagy masztinál pl nem tudom keményen tartani, ha nem izgatom közben, de reggel magától áll fél órát is akár.

Amúgy ne csüggedj, ha esetleg a pasidnak pont nem áll fel első reggel, mert nem kötelező mindig. Ha meg feláll neki, akkor nyomd oda a popsid hozzá, vagy simogasd neki. Nem vágyok én se ilyenkor feltétlen elélvezésre ilyenkor, de baromi jól tud esni, ha odadörgölöm a csajhoz, vagy simogatva van.

2022. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!