Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti vevők vagytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti vevők vagytok a párotok reggeli merevedésére (Ha van idő) vagy nem?

Figyelt kérdés
Sok pasinak van reggeli merevedése, és ilyenkor szerintem sokuknak jól esne a szex vagy csak egy kisebb kielégítés. Ti ezt szívesen megadjátok vagy sosem szoktátok? és nem arra gondolok hogy rögtön kelés után (bár van olyan akinek az is belefér) hanem míg magatokhoz tértek..stb?

2021. aug. 7. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem szeretem a reggeli szexet
2021. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ivett2018 ***** válasza:
70%

Szia.

En szivesen ki elegitenem a parom.

10 eve vagyok vele es regen volt ra tobbszor is alkalom meg is tettem es nekem is jo volt neki is.

Volt ugy is pl hogy meg ebredtem ereztem hogy neki mar all es oda dorgoltem a popom. De ez mar reg volt. Lool. :)

2021. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ivett2018 ***** válasza:
80%
Szerintem nem szeretni kell a reggeli szexet hanem eleg ha kivanod. Ha nem kivanod persze nem szereted.
2021. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, eddig a válasz megosztó :D
2021. aug. 7. 17:49
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló. Szerintem is inkább azon múlik hogy kívánod-e vagy sem. Az hogy szereted az egy döntés ami nem szilárd.
2021. aug. 7. 17:50
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Én minden alkalommal kielegítettem a párom ha rajta volt a dolog.Ha másképp nem is de kézzel mindig.
2021. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy idekontárkodok, de ha ébredés után két perccel nem indulok el a mosdóba, akkor ott nagy bajok lesznek. Így soha nem volt reggeli szex ébredés után. F
2021. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond 7es.
2021. aug. 7. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Volt már hogy kézzel kielégítettem a párom.
2021. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Reggel hagyjanak békén! Ha munkába megyek, nincs idő ilyenekre, hétvégén vagy szabin pedig szeretek hosszan, nyugisan pihizni, ébredezni. A szex nekem esti dolog.
2021. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!