Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz barátság extrákkal kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje próbálkozom, de nem találtam erre nyitott lányt. Szerintem jól nézek ki. 187 cm vagyok és 95 kg ez miatt egy kicsit macisabb alakom van, de nem szégyenlem.

Valahogy így sem jön össze. Valakinek lenne bármi tanácsa?

19F



2022. ápr. 9. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pl. fogd fel, hogy a nők az IQ-t is nézik, meg milyen a dumád, nem csak azt hogy hogyan nézel ki
2022. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Én lányt keresek lányként..Az is nehéz.:(27L
2022. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tinderezz!
2022. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Én tök átlagos vagyok, kicsi pocakom is van. Még jogsim, kocsim sincs, izmos sem vagyok (ami sokak szerint alap). Mégis találtam eddig partnert, több ilyen kapcsolatra is. Volt idősebb 30-40 közötti és 20-as partnerek is.


Ha rám hallgatsz, akkor a kulcs, hogy legyél normális, érdeklődő.

2022. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Kinézet számít. A titok, hogy a saját szinted alól válasz picivel. A csaj akkor szintjéhez képest jobbat talált te meg azt csinálsz vele, amit akarsz.
2022. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Virtuálisan érdekelne. 40-es férfi vagyok.
2022. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!