Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Debrecenbe van olyan örömlány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenbe van olyan örömlány akinél akár az 1 órába végig van puncinyalás, vagy mindegyiknek az a célja, hogy minél hamarabb letudja a vendéget?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Te szereted húzni halasztani a munkát, vagy szereted gyorsan letudni?
2022. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha már kifizettem azt az időt, miért ne használhassam ki?
2022. ápr. 8. 18:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha tudtok valakit tapasztalat alapján, akkor légyszíves írjátok meg privátba
2022. ápr. 8. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott a kereső

Aki engedi a nyalást nagy eséllyel sikered lesz


Mindig egyszerűbb ha egy ember csak nyalni akar mintha reszelne

2022. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
6/2 volt pozitív élmény, ezért van a kérdés, hogy ha van lehetőség a csalódás elkerülésére akkor élnék vele.
2022. ápr. 8. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, a nők többsége Debrecenben és máshol is nagyon szereti, ha foglalkoznak a csiklójával. Orgazmusa nagy eséllyel úgy is attól lesz. Nem akarsz érzelmi kapcsolatot, vagy csak nem sikerül? Ha te egy odaadó, kényeztető valaki vagy, biztos találnál magadnak párkapcsolatra is nőt, nem kell fizetni azért szerintem, hogy orálisan kielégíthess egy nőt. Jól értem, ez a vágyad? Illetve az a vágyad, hogy orálisan kielégíthess egy nőt, de érzelmekkel nem akarsz, nem tudsz kapcsolódni senkihez? 45N
2022. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magammal se vagyok megbékélve, jelenleg el se tudok képzelni egy barátnőt. Igen, érzelemmentesen szeretnék örömet okozni, inkább baráti kapcsolatot kialakítani.
2022. ápr. 9. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Baráti kapcsolatban (és bármilyen kapcsolatban) örömet szerezni ezerféleképpen lehet. Remélem, találsz magadnak egy olyan ellenkező nemű barátot, akivel elsődleges a barátság (az én értelmezésemben hasonló jellem, hasonló érdeklődés, bizalom, rengeteg beszélgetés és közösen töltött idő, közös programok), és emellett még örömteli szex is van köztetek. Még nem találkoztam senkivel, akinek sikerült volna ilyen kapcsolatot kialakítani, lehet, neked sikerül, minden jót.


Érzelmek nélküli baráti kapcsolatot készülsz kialakítani?

2022. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most jut eszembe, én ugyan még sose jártam prostinál, de az egy órában mivel te pénzeled ezt a bulit, nem te határozod meg, mi van? Illetve természetesen a másik félnek is megvannak a jogai még pénzért se bármit megtenni, de ezt előzőleg meg lehet beszélni, gondolom. Kérdezz-felelek. Üzletfelek vagytok. Előzőleg telefonon, előzőleg írásban. Még a kapuban, ajtóban se késő. Akkor még bármelyikőtök visszaléphet. Nehéz ezeket lekommunikálnod felé? Már hogy itt kérdezel idegeneket, ahelyett hogy vele beszélnéd meg. Volt már esetleg rossz tapasztalatod, hogy hiába próbáltad megbeszélni, mégis te jöttél ki rosszul az üzletből és nem azt kaptad, amire szerződtetek?
2022. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!