Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves egyedülálló nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves egyedülálló nők! Ha nyaralni/városlátogatni mennél külföldre másfél hétre az egyik legjobb barátnőddel, terveznél szexualitást vinni a történetbe?

Figyelt kérdés
Mindketten egyedülállóak vagytok. Tervezel ilyet, hogy összeszedsz ott egy pasit, vagy lesz ami lesz, vagy szó sincs róla?

2022. ápr. 6. 08:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Csajos programon a pasizás alap.
2022. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
#8: jut neked... prosti :D Vagyis pénzért jut, mert amúgy akkora lúzer vagy hogy ha nem fizetsz szóba sem állnak veled. Gratulálok! :D
2022. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%

5: a 2. vagyok, és nem, nem rinyálok, mert a pasik többsége ugyanezt teszi. Attól, hogy neked olyan a személyiséged (lehet a külsőd is, ezt nem tudom) hogy nem kellesz senkinek, max ha fizetsz, nem mindenki ilyen. Én nem kesergek, te szemmel láthatóan igen. Nem is tudom, mire fel vagy ilyen fölényeskedő meg lenéző, minden jel arra mutat, hogy én élek sokkal boldogabban, ha a te szemléleted lenne a nyerő, nem lennél ilyen keserű és magányos.


9: miért várnék el bármit is?

2022. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
12 Csak nem pazarlom a drága időmet arra, hogy lányoknak nyaljak amikor orbitális nagy ribikék. A rájuk költött pénz a többszöröse lenne, mint amit egy prostinak kell kipengetni. Tehát összefoglalva olcsó és jó megoldás a prosti + nem vinnyognak ha jól szétkenik őket.
2022. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%
#14: és te magad beveszed ezt az ócska magyarázatot? A stílusod, a hozzáállásod, az alacsony intelligenciád miatt nem kellesz egy nőnek sem, csak a prostiknak. De persze azt hitetsz el magaddal amit akarsz, magánügy.
2022. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Pedig sok van...
2022. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen egyre több mert lassan kötelező női kvóta lesz mindenhol (parlament, cégek stb). Csak annak a vége mindig a teljes megsemmisülés, ahova csak beteszik a lábukat ott minden elbaszódik. :D
2022. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Húzzatok már el innen, most komolyan egy ilyen kérdés alatt is ezt kell veszekedni?
2022. ápr. 6. 09:55
 19/19 anonim ***** válasza:
#13: Ha a pasidtól sem várod el a monogámiát, és nektek ez így jó, akkor minden oké. A probléma az szokott lenni, ha a felek elképzelése nem egyezik.
2022. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!