Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, menyire vágytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, menyire vágytok simogatásra, cirógatásra, erogénzónák izgatására, csókolgatásra egy nőtől?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 16:03
A kérdező szavazást indított:
Nem különösebben izgat
Egyáltalán nem, az nem a szex része szerintem
B.zis dolgok, nekem csak a dugás és az orális élvezet kell
Élvezem, de nem ezen van a hangsúly
Imádom, nagyon fontos számomra
egyéb, kifejtem hozzászólásban
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem és igénylem is
2022. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem és ha lehet el is várom
2022. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindennél többet ér.
2022. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Hozzátartozik az intimitáshoz, nagyon fontos számomra! Az a nő, aki nem tudja eltalálni, illetve nem jegyzi meg az erogén zónáimat, majd pedig nem alkalmazza, nálam esélytelen a tartós viszonyra!

Jómagam is törekszem partneremnél ezek felfedezésére, majd tudatos kényeztetésére! Többek között, ettől lesz jó a szex!


A faék egyszerűségű nőket pedig meghagyom a 1,5 perces tahó pasiknak. :-) / akiket csak a szüleik nevelnek a szexuális ismeretekre, kultúrára/

2022. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

nem igazán

maximum ellazítás céljából, ha szex előtt stresszes vagyok, de amúgy én szeretek lenni az aktívan izgató fél

2022. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szükségem van ezen kellemes intimitások megélésére is.

Persze, ha csak szex és más semmi, lehet szó valóban csak szex és más semmiről.

Viszont, ha átélhetem ezen kényeztetéseket is, örülök neki.

Párkapcsolatban mindenféleképpen fontosak számomra ezen intimitások is, nem csak konkrétan a szexualitás.


31 F

2022. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Én nagyon igenyelnem de otthon nem kapom meg. Máshol még nem foglalkoznak velem

38f

2022. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

4# vagyok

Halkan jegyezném meg, utolsó mondatomat cenzúrázták, átírták! Hiszen nemcsupán céloztam rá, hanem ki is írtam a volt és jelenlegi politikai vezetés nevét, irányelveit a felvilágosítást illetően. :-o

Ennyit a szólásszabadságról! Ráadásul, ezeket ők találták ki, akkor mi a gond a felemlegetésével? Hiszen a legtöbb szülő nem beszél intim dolgokról a gyerekeivel, a felvilágosítást sokan nem ejtik meg. Éppen a legtanulatlanabb réteget zárják ki az információkból... De hagyjuk, nem ez a téma ennél a kérdésnél. Csaupán arra kívántam célozni, hogy sokan faék egyszerűek az ágyban (is).

2022. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Kipróbálnám a lábbal való simogatást, ízgatást, de sima simogatás, és tsi. nem érdekel annyira.
2022. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, talán jobban mint a szexet. Főleg a hátamon és az alkaromon.
2022. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!