Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezett el a pasi. Én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezett el a pasi. Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Már sokszor lefeküdtünk egymással, de ez már a második alkalom hogy nem élvezett el. Se a szex résztől se az oráltól pedig mindent beleadok... Rá lehet fogni a fáradtságra? Kezd elmenni az önbizalmam. Sose voltam még olyan sráccal aki ne ment volna el. Nemtudom hogy ez mennyire gyakori
2022. ápr. 3. 07:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

volt rá példa nálam is, semmi gond, ne magadat marcangold!


45/F

2022. ápr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező Te talán minden alkalommal elmész?
2022. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, de nőknél azért gyakoribb ha nem mennek el, mint férfiaknál
2022. ápr. 3. 08:02
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
32%
Màsfelől: milyen fàradtsàgra fogjuk rà? Heti 6nap 12óra munka?
2022. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Én meg soha nem éreztem szex után kielégülést. Csak egy ilyen végre túl vagyunk dolgot.

30/F

2022. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem mentem még el sosem szex közben, orál és kézimunka közben mindig, egyszerűen szamomra nagyobb élvezet, lehet a te párod is így van ezzel, hogy egy másfajta izgatás jobban hat rá, ez nem rajtad múlik.
2022. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
" 3/6 A kérdező kommentje:Nem, de nőknél azért gyakoribb ha nem mennek el, mint férfiaknál" Jol irtad: gyakoribb. De azért elöfordul, ha ritkábban is. Ne magadban keresd a hibát mindenért. Majd ha rendszeressé kezd válni esetleg akkor beszéld meg vele, de akkor sem abbol az alaphelyzetböl, hogy ki a hibás?
2022. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kalandvagy1986 ***** válasza:

Nálam akkor volt "baj", ha el akartam húzni a dolgot és átbillent. Olyankor aztán inkább szenvedés volt, próbáltam rásegíteni kézzel. Volt amikor úgy sem sikerült, na az flusztráló tud lenni, fizikailag és szellemileg is. Kérdezz rá nála mi okozza ezt, lehet ő is magát szívatja mert hosszabb szexre gyúr...

35F

2022. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha az, hogy így elnyújtja a dolgot okozhat ilyen problémát, akkor valószínűleg ez lesz a baj. De nemtudom mit csináljak ezzel. Pedig nagyon sokszor mondom neki, hogy fel ora utan mar amugy is kegyetlenül fáj, szoval nincs szükség rá
2022. ápr. 3. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a 8-as írja èn is jártam már így? Saját csabdàba esek az ember. .
2022. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!