Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaz, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy a férfiak csak addig akarnak minden nap szexelni, amíg nem találkoznak egy nővel, aki tényleg minden nap akar?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre, hogy ez valóban igaz.

N


2022. ápr. 1. 12:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok, és megerősítem. Nyilván a munka, egyéb teendők mellett minden nap nem mindig megoldható. De soknak a heti 2-3 is sok, második menet esélytelen.
2022. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Valahol igaz, de ugye amikor a nő mindig azt mondja, majd holnap, akkor persze a férfi minden nap akar, de ez nem azt jelenti, hogy minden egymást követő nap is tényleg akarna, ha a nő szelne vele amikor a férfi akar.
2022. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nagy részt igaz. Mármint hogy előre mindenki hatalmas szexcsászárnak mondja magát aki minden nap képes - persze utána a valóság, pár dugás után egészen más. Alapszabály: minél jobban fényezi magát valaki, annál gyengébb lesz a valós teljesítménye.
2022. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én csak a saját véleményemet tudom válaszként megírni neked. Szerintem nem igaz! Én is naponta többször is bírnám és vágynék rá megfelelő partnerrel! Az más kérdés, hogy amennyiben az embernek épp olyanok az életkörülményei, olyan szinten elfárad, akkor nincs kellő energiája. Viszont szerintem egy egészséges férfi amennyiben nem strapálja le magát napi szinten (akár kemény fizikai munkával, vagy jócskán több, mint napi 8 óra munkával), naponta többször is kívánja és bírja is a szexet.

Szerencsére mostanában már én sem strapálom túlságosan le magamat.


31 F

2022. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenkinek más az igénye a szexre, olyan mint a kaja van aki egész nap beéri egy zsemlével és van akinek 5 étkezés is kevés. Sajnos nekem napi több orgazmus kell...
2022. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ahány ember annyi szokás. Megbeszélés kérdése és bármi megoldható.

Keress potens partnert.

Én is napi szinten igényelném.

Visszafelé tenném fel a kérdést.


33f Debrecen

2022. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15 vagyok (F)
2022. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, így van.😆
2022. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mi vagyok én?Tenyészbika?

Elképzelhető hogy aki semmit nem csinál egesz nap, meg otthon lógatja,abban tulteng az energia,amit mondjuk szexszel vezetne le.

Erre szokták mondani hogy "egész nap csak a f..át veri".Azaz semmi dolga nincs.Viszont az átlagembernek erre nem minden esetben van lehetősége.Az atlagnőnek sem.Mert nekik is vannak olyan napjaik amikor kvára nem a szex jár a fejükben.

Ez a realitás.

A többi meg csak az üres duma mindkét reszről.

Az megint egy másik dolog,hogy olykor időszakosan van 2,3 menet is egy nap,vagy pld 4,5napon at mindennap,de az hogy te éveken át mindennap szexelnél,egy napot sem kihagyva ,az hollywood!

2022. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!