Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyiben más a szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben más a szex egy teljesen természetes, szőrös puncival?

Figyelt kérdés
Akár a nő, akár a férfi oldaláról.
2022. ápr. 1. 08:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
miért lenne más?
2022. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Még véletlenül sem dörzsöl, és nem is szúr, valójában sokkal kellemesebb - hosszú távon -, mint a borodvált.
2022. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Én szeretem, plusz izgalmat ad
2022. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Semmiben
2022. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanolyan jó. L.
2022. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátomnál még szőrös voltam, nekem akkor is ugyanolyan jó volt mint most. De az biztos, hogy szívesebben nyalnak a pasik ha csupasz vagy. Valahol meg is értem.

N

2022. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanolyan ,nem a szőrt nyalják a nyelvükkel.Jó azért meg szoktam kegyelmezni,csak a szeméremdombomon van szőr,alatta leborotválom.
2022. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

A nagy felfedezők erezhettek ilyet, pl Colombus, Megallan, Marco Polo mikor felfedeztek egy új földrészt, valami hasonló érzés, fog elfogni mint őket.

Amikor a nagy őserdőket megszegyenito dzsungel közt, fel leled a bejáratot a kéj barlangjaban és tudod, hogy ezt te vitted véghez, te jársz ott először, te jutottál el a legmesszebb mert kitartó vagy és bátor, erős, akik nem hittek benned azok mind irigyeid lesznek, mert sikerült, ratalaltal, megcsinaltad, felfedeztel egy merőben új civilizációt.

2022. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
6-osnak igaza van.Jobb a borotváltat nyalni.Maga az aktus nem igazán különbözik.De látványra van akinek a szőrös van akinek a csupasz jön be.És még ott vannak a különböző fazonok... Lényeg hogy ápolt legyen.
2022. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
A nedvesedésre picit jobban kell figyelni, előfordulhat, hogy eleinte egy kicsit húzod a szőrt a farkaddal. Amúgy a teljesen természetes punciszőrzet tényleg nagyon lágy, semmiféle szúrás nincs (mint a borosta vagy nyírt szőr esetén), szóval jól írta #2-es, nem is értem, miért lett lepontozva.
2022. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!