Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefektetnétek egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefektetnétek egy idősebb dögös csajt, ha lenne barátnőtök?

Figyelt kérdés
Van egy 28-30 körüli lány/nő, aki 10/10-es, gyönyörű szép és én még ilyet nem láttam fiatalabban se nagyon. Szoktunk beszélgetni, azt mondta, helyesnek tart és szinte mindennap róla fantáziálok. A baj ezzel csak az, hogy van barátnőm 2 hónapja, aki nagyon aranyos és szeret. De nem tudok mit kezdeni ezzel a vággyal, úgy érzem szabályosan felrobban a gatyám, ha dumálunk:'D Ti mit tennétek a helyemben? 20 éves vagyok egyébként.
2022. márc. 31. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én választanék a helyedben!
2022. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem! Nem bonyolítom feleslegesen az életem! Választanék közülük!
2022. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom énse megcsalni a barátnőmet, de nem tudok mit tenni ezzel az érzéssel. Úgy érzem az életben nem lesz ilyen nővel dolgom, ha elszalasztom. De szerintem ő nem jönne össze velem, max csak szexre.
2022. márc. 31. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Szexelj ráérsz utána dönteni
2022. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha az eszedre hallgatsz,jobban jársz hosszútávon. Az idősebb csaj komolyat 100% hogy nem akar tőled.

Amikor ezzel szembesülsz nagyon fogod bánni,hogy a barátnődet eltékozoltad. Majd megun a másik nő is,és ott maradsz egyedül.

2022. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

"Ha férfiaknak feláll az ész megáll". Mostmár tényleg kezdek egyre több példát látni erre a "mondásra". Kicsit elkeserítő...

Gratulálok hozzá:)

Hagyd hogy a barátnőd olyan mellett legyen aki szívből szereti, tedd meg neki ezt a szívességet lètszíves.

2022. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Légyszíves*
2022. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne verd át a barátnődet, becsüld meg inkább, hogy lojális hozzád.
2022. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen
2022. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Megdugnám!.. Tudod miért?

1) Ott bujkálna a kisördög mindig is a fejedben, előbb-utóbb kivetítenéd a párodra, tudat alatt "hibáztatnád".

2) Hiába maradnál a pároddal úgyis másra vágynál, másra gondolnál közben, úgy meg nem lehet szívből szeretni.

1+2 = a te kapcsolatodnak már így is úgy is reszeltek (érzelmileg mindenképpen). Ha ennyire erős a vágy, a fantázia egy 3. személy iránt akkor nem abban a kapcsolatban vagy ami kitartana életed végéig. Inkább tedd meg hogy cselekszel ÉS elengeded a párod. Nem Ő az aki neked kell, s nem te vagy aki neki - megadod neki az esélyt, hogy olyat találjon akinek a szemében a minden lesz. Te meg menj és dugj, csapongj, kalandozz még és ha lehiggadtál majd csak utána vágj bele újra komoly kapcsolatba.

2022. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!