Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek hány éves korig számít fiatalnak egy nő?

Figyelt kérdés
Tehát amire még azt mondjátok, nagyon fiatal, nem pedig hogy érett.
2022. márc. 31. 15:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát most így látatlanba nem akarok tényeket megállapítani de szerintem látszik egy csajon ha 28 éves. Nekem egyébként jobban be is jönnek, 25 alatt tabu. De én ilyeneket akkor szoktam mondani a csajoknak ha azt akarom hogy örüljenek kicsit.
2022. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Akinek jó a genetikája és egészségesen él, szép a bőre, azon nem látszik. Nekem volt, hogy a 21 éves barátnőmet többnek nézték, mint engem. Ezért sem érzem magam idősnek.
2022. márc. 31. 16:59
 13/20 anonim ***** válasza:
Tetszik az ilyen hozzáállás! Nekem a nyitottság a fiatalság fokmérője.
2022. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem mint ahogyan írtam is, semmi köze az érettségnek a korhoz. Szóval a kérdésed inkább arra utalna, hogy 28 évesen öregnek számítasz-e?! :D Szerény véleményem szerint erre a kérdésedre válaszolva sem az életkorod a mérvadó. Ha úgymond a legmérvadóbb tulajdonságot vennénk figyelembe, az a kinézeted, de még csak teljes alakos fotót sem láttam rólad, hogy tudjak őszinte véleményt írni. Általában direkt bókolni akar sok férfi, és ezért mond fiatalabbnak. Viszont a kinézeted alapján tényleg igaz is lehet, hogy csak huszonpár évesnek nézel ki. Ami a másik mérvadó az pedig hozzá a gondolkodásod, viselkedésed, mennyire fiatalos. Amit te írsz, hogy 25 éves korában már öreg a nő, ezt az életkort csakis családalapítás szempontjából vizsgálnám. Szerintem a legtöbb normális férfi egy huszonéves nőt szeretne feleségül venni, vagy legalábbis abban a korában párt alkotni vele, s később megkérni, aki még nem volt férjnél, nincs gyereke, és remélhetőleg még nem volt túl sok férfivel intimitásban sem, nem hogy szexualitásban része.


9-es voltam, 31 F

2022. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem akarok veled vitatkozni de az ilyen millióból az egy csaj.

Látszik a kor, inkább az van hogy vannak 20 évesek is akik nagyon le vannak strapálva ezért nem Egyértelmű.

2022. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

14: Igen, igazad van:)

15: Nekem nem ez a tapasztalatom, hanem pont az ellenkezője, úgyhogy szerintem hiába is vitatkoznánk:)

2022. márc. 31. 17:33
 17/20 anonim ***** válasza:
33
2022. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
25-ig fiatal
2022. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25-30 kb.
2022. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27
2022. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!