Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők 30 felett inkább akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 30 felett inkább akik hosszú kapcsolatban vagytok vágytok új izgalmakra, más pasira ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos igen, de lépni nem mertem sosem, van gerincem... még.
2022. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen. Én megtaláltam a párom, és elég izgalmas is, legalábbis nekem.
2022. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Utálom az izgalmakat, ideges leszek és izzadok tőlük.
2022. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
30 éves vagyok és 9 éve élek párkapcsolatban ugyanazzal a férfival. Álszent lennék ha azt mondanám, soha nem volt "uh nem dobnám ki az ágyamból" pillanatom ezalatt az idő alatt, de ezt főleg elérhetetlen pasik váltották ki, pl színészek, énekesek. Szóval fantázia, amiről tudod hogy soha az életben nem lesz belőle semmi, de jó picit eljátszani a gondolattal. Elérhető pasik, vagy olyanok akikkel bármiféle kontaktom van, soha nem mozgattak, mozgatnak meg. Esélyt sem adok semmiféle kapcsolat kialakulására, mert nem akarok benük reményt kelteni, vagy nem akarok számukra félreérthető jeleket adni - pl ha kedvesen rámosolygok, nem azt jelenti hogy le is feküdnék vele, csak kedves vagyok és ennyi. De volt már ebből gondom, így távolságot tartok és kissé rideg vagyok, ha érzem hogy ők többet is el tudnának képzelni. Élvezem a nyugodt életem a férjemmel, nem vágyom újdonságra, vagy ha vágyom is, azt együtt is fel tudjuk fedezni.
2022. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Voltam olyan kapcsolatban, de a mostani kielégítő minden szempontból.
2022. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

#4-es nagyon hasonló vagyok mint te.

Ugyanazt tudom mondani mint te, csak én 7 éve vagyok kapcsolatban, de csak színészek/énekesek keltették fel a figyelmem. Közvetlen közelben egyszerűen eszembe se jut. Egyébként kicsit magamba néztem ezzel kapcsolatban mert felfedeztem egy mintát. Általában olyan színészek tetszenek meg (kb most tartok az 5.-nél) , akik olyan karaktert játszanak, akik törődőek, figyelmesek, kedvesek, érdeklődőek a párjukkal, látszik rajtuk hogy szerelmesek, ezek mellett nagyon helyesek is. 😁 Sajnos én ezt hiányolom a páromból. Mostanában nem foglalkozik velem eléggé. Persze ennek több oka van. :( Tudom, hogy fake amit látok, de volt már olyan, hogy kb 3 hónapig “szerelmes” voltam egy színészbe. Újrajátszottam jeleneteket, álmodoztam róla, mindent tudni akartam róla. Én olyat még soha nem éreztem. Mai napig sajnos szó szerint valamelyik szerepel az álmaimban. Van hogy szex is van az álmomban, olyankor ha felébredek is vissza akarok aludni… nem is akarok felébredni. Egész nap arra gondolok és jó érzés tölt el. Kicsit bűntudatom van, de nem csináltam és nem is fogok semmit, nem fogom megcsalni senkivel őt, őt szeretem és helyén kezelem a dolgot. Ezt a dolgot nem akarom megosztani a párommal. Nagyon kiakadna… nem az lenne a hatása aminek kéne lennie. Én ennek nem tulajdonítanék jelentőséget, ő viszont nagyon megsértődne.

2022. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, de a szexuális életünk siralmas, így nem olyan meglepő..


Eddig nem léptem.

2022. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

28 éve ismerem. 15 éve a barátom. 12 éve alkotunk egy párt. 2 éve vagyok a felesége.


Nem szeretem a kavarásokat, a kibújásokat, a kiskapukat. Értelem szerűen nem keresek mást, nem vetettem szemet másra, meg amúgy sem fantáziálgazok másról. Minden izgalom amit át akartam élni a férjem megadta. Überelni ezeket úgysem tudja senki.


De én eleve demiszexuális vagyok, tehát nálam a vonzalom kialakulásához hónapok évek kellenek. Ennyi időm meg nincs, és ebben az instant világban egy férfi sincs aki szépen felépítene egy ismerettséget, hogy férfinak lássam és ne csak egy random idegent a többi közül.

2022. márc. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt egy hosszabb időszakom, néhány év mikor igen, vágytam.
2022. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!