Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ha nagyon ki vagyok éhezve szexelni valakivel csak úgy?

Figyelt kérdés
Nagyon rég nem voltam senkivel, és már folyton ezen jár az eszem, de nem tudom jót tenne-e, mert alapvetően érzelmes vagyok.
2022. márc. 30. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Neked kell ismerned magad. Ha úgy érzed, hogy képes lennél az alkalmi szexre és meg is találod a megfelelő partnert, akkor hajrá...
2022. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2022. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért nem árt megválogatni sem.😅
2022. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nőként még csak nagyon meg se kell erőltetned magad, hogy alkalmi szexpartnert találj.
2022. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Én még sosem csináltam senkivel, de már nagyon szeretném, esetleg ha lány vagy átjöhetnél xd 21/F
2022. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam így. Előzőleg kapcsolatban voltam, tehát hozzászokott a szervezetem. Egy buliban történt a pincerrel. Tudtam milyen a srác, mindenkit kibeszel. Hát persze, hogy engem is. De hát kellett és jól esett.. Tanultam az esetből. Utána belementem egy szexkapcsolatba. Aztán mikor lett normális kapcsolatom szakítottam.
2022. márc. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!