Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az olyan nőről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan nőről, aki járt már férfiprostinál?

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 10:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

A férfiprosti tényleg megdolgozik a pénzéért, ott ez a lényeg.

Az ilyen nők pedig általában idősebbek.

Te kezdenél mondjuk 60 feletti nővel?

2022. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%

én sem értem miért ilyen nagy a felháborodás. Ha választhatnék, hogy egy diszkóbelivel fekszek össze, aki lehet lehány szex közben és életem legrosszabb szexe lesz, vagy pedig egy profival, akinek 100% az a célja, hogy én kielégüljek, akkor nem kérdés.

Vagy csak azért húzzák le, mert megint jön a téma, hogy nincs pénz, prosti drága, ergo fúj?

2022. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
30 alatti nő vagyok.
2022. márc. 29. 11:41
 14/27 anonim ***** válasza:
81%

Azt hogy kedves egészségére, bár ingyen is "megkaphatná" ha okosan választ.

#7 a történeted mentális tényezők okozzák, a gyökere mélyebben van mint az exeddel történő kapcsolatod. Ha túl tudsz rajta lendülni nem baj, ha nem akkor érdemes felkeresni egy szakembert.

2022. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezzel sikerült túllendülni a dolgokon, akkor okosan csináltad.

Ha nem, akkor inkább menjél pszichológushoz.

2022. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%
Es te mit gondolsz egy olyan pasirol aki jart mar prostinal?
2022. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
14: semmi sincs ingyen, mert ha vadászni is kell, az is pénzbe kerül (belépő, 3 koktél, taxi, nem számítva az idő és energia befektetést és hogy lehet napokig tart, amíg egy félig-meddig okés partnert összeszedsz, de lehet előtte már 3 csalódás ért)
2022. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Rendszeresen biztosan nem mennék, egyszeri alkalom volt. Azóta van kapcsolatom, gondoltam őszinte leszek a páromhoz, csak nem tudom hogy fogadná ezt, még nem mertem neki mondani.
2022. márc. 29. 12:15
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem, hogy miért akarod egyáltalán elmondani neki? Az oké, hogy már 10 éve együtt és nyitott könyvek vagytok és már nem mondhatsz semmit, amin meglepődne, de az ráér. Vagy rákérdezett? Én akkor is jobbnak tartom, mint egyéjszakást felhozni. Ha a párom, amikor szingli volt, csinált volna egy ilyet, mert egy jót akart szexelni és nem akart egyéjszakást, akkor 100% megértettem volna
2022. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
#18 hát én elmondanám, ez IS hozzád tartozik, az "előéleted" is, azzal együtt kell elfogadni. Főleg hogy mentális komplexusok miatt került esetedben rá sor - információ lehet a párodnak a megismerésedhez, hogy tudja hogyan kell "reagálni", mi az ami fontos neked.
2022. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!