Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szoktatok spricceln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok spriccelni orgazmuskor?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Érzitek előre, hogy jönni fog a punciszaft vagy váratlanul történik? Mit éreztek olyankor?
2022. márc. 29. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

"punciszaft"

Ez lehet nem feltétlenül korrekt biológiai szempontból.


De nekem 1X volt ilyen. Lehet érezni pár pillanattal előtte. Jó érzés meg minden de nem annyival jobb, mint a sima

2022. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2022. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó.
2022. márc. 29. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az orgazmust érzik és biz' annyira már ismerik a saját testüket, hogy tudják jönni fog.
2022. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tul.képpen mi spriccel ilyenkor? Hallottam már több teóriát is, de egyik sem egyértelmű. Van ahol azt írják, hogy vizelet, de van ahol azt, hogy ez tényleg hüvelyi váladék (is).
2022. márc. 29. 12:36
 6/7 anonim válasza:
0%
Kérdező, esetleg megnézted alaposan az anyagot? Több dolog van benne, ha érdekel leíom.
2022. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Szoktam. Nem mindig és nem mindenkivel sikerül, de sokszor volt már.

És nem pisi.


[link]

2022. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!