Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A könyvtárba járó lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A könyvtárba járó lányok mennyire aktívak szexuálisan? Valamint mennyire szőrös a puncijuk?

Figyelt kérdés
Ők egy kicsit konzervatívabbak? Valamiert bejönnek.

2022. márc. 28. 16:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Alfa ez nagyon 😂
2022. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés.

Középsuliban volt egy évfolyamtársam, aki egy nagyon visszafogott csaj volt, "könyvmoly" fajta. Sokat járt könyvtárba. Semmit nem néztünk volna ki belőle. Szalagavató utáni bulin ez a csaj elkezdett smárolni egy másik csajjal, csak úgy öntötte magába a piát, szinte a legnagyobb r.banc volt a bulin. Több srácot is lesz.pott.

Szóval nincs összefüggés a szexuális aktivitás és a könyvtárba járás között.


Amúgy sima baba puncija volt (egyik haverom mondta 😉 ).

2022. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Aktív vagyok, de nem birtoklom az Amazonas őserdőt.🤷‍♀️
2022. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem komolyan megrémít, hogy olyan emberek járkálnak az utcán, mint Alfa 😰

Amúgy attól, hogy valaki szeret olvasni és szokott könyvtárba járni, még nem lesz konzervatív. Ugyanolyan ostoba sztereotípia, mint az, hogy a tetovált, extrémebb csajok könnyűvérűbbek és bevállalósabbak.

2022. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
6%
Pedig a tetovált csajok azok. Plusz több lelki baszásuk is van.
2022. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
#15 igen? És ezt milyen statisztikával tudod alátámasztani? Több tetoválatlan lelki sérült ribit ismerek, mint tetováltat.
2022. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%

#10

De beszélgettem az anyukájával és azt mondta neki, hogy ilyen szerelmes még sosem volt. Lehet bennem nem volt meg valami, tán a sok veszekedés, feltekenykedes, tönkretette benne azt, hogy beavasson ebbe az intim dologba.

2022. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg az se segíthetett, hogy turkáltál a dolgai közt.
2022. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem függ össze.
2022. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%

Igen, főleg, hogy egy világháború méretű vita közben vágtam neki oda, hogy vele még egy jót dugni se lehet, meg, hogy "te megoldod máshogy a játékaiddal", plusz, hogy tetézzem a bajt, számon kértem, hogy a számítógépén miért van egy csomó meztelen fotó róla, különböző férfi ingekben. (amit szintén titokban néztem meg)

Mindegy, nagyon hülye lány volt hozzám, ráadásul egyetemista is volt.

2022. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!