Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlságosan beindít a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan beindít a barátnőm szexuálisan? Emiatt gyorsan elmegyek?

Figyelt kérdés

Rosszul hangozhat a kérdésem, de sajnos jobban nem tudtam megfogalmazni. Alapjáraton minden kapcsolatomban latin szerető voltam. Mindig szerettem kielégíteni a baràtnőimet. És az egyik legjobb tulajdonságom minden volt nőm szerint az az hogy sokáig bírtam. Az első menet is minimum 15 perc volt nálam mindig. A második harmadik pedig már fél/egy óra. Imádtak, imádtam. Nem arra a kìnosan elhúzódó menetekre kell gondolni. Most viszont van egy új kapcsolatom. A barátnőm csodálatos. Azt hiszem sosem voltam ennyire szerelmes mint most. És a kémia sem volt soha ennyire meg mint vele. Viszont ez a teljesítményemen is meglátszik. 15 percnèl tovább nem bírom. Ő alapvetően imádja. Azt mondja neki ez így tökéletes. És tènyleg hatalmas orgazmusai vannak. Mégis a büszkeségem kicsit bántja, hogy nem tudom neki megmutatni a "maratoni szerelmeskedésem" Mert erre mindig büszke voltam.

Van erre valami trükk? Meg alapból azért lehet, mert megőrülök érte?


2022. márc. 27. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem minden nő szereti ha reszelik 1-2 óráig.
2022. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A 15 percen sírsz? Elmondom, nekem 10 perc volt eddig a max rekordom, amíg bírtam. És elég sok nőm volt már. Szóval kicsit eltévedtél, mi a realitás, a 15 perc bőven átlag feletti.
2022. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha hatalmasat élvez a csaj és ki is mondja, hogy neki így nagyon jó, akkor mit problémázol? 15 perc ráadásul teljesen jó, más annyira gyorstüzelő, hogy az egész szex előjátékkal, mindennel együtt összesen 5 perc...
2022. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha 5 percig bírnám 🤣
2022. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
gondolj a választásokra,az segít
2022. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!