Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak, akiknek tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akiknek tetszik egy ilyen történet?

Figyelt kérdés

Hajnaltájt különös lüktetésre ébredek.

Mintha a szívem a mellkasomon kívül dobogna, s kívülről érezném a bőrömön. Nem túl gyors, egy-egy botló kihagyással megtört ritmusú lüktetés, finoman verdeső szív a mellkasomon.

Kissé magamhoz térve észlelem, hogy a kedvesem szíve lüktet a mellkasomon: álmában hozzám simul, arcát a nyakam hajlatába fúrja, combjával átfonja a derekamat, mellkasa az enyémhez tapad, s érzem a szívdobogását. Biztosan álmodik, mert a szíve kicsit gyorsabban ver, ki-kihagy egyet.

Meg sem moccanok, élvezem a csendes hajnalban kedvesem körém fonódó testét, nyakamban álmoktól nyugtalan szuszogását, szívdobogását a mellkasomon. Arra gondolok, most valóban csak alig választja el egymástól távolság a szívünket.

Óvatosan magamhoz szorítva, lassan, hogy fel ne ébresszem, s hogy el ne veszítsem a mellkasomon szívének lüktetését, a hátamra fordulok, s újra mozdulatlanul élvezem a teljességnek eme pirkadatunkba szökött töredékét, forró leheletét a nyakamon, szorosan egymáshoz simuló szívünk összedobbanását.

Arra gondolok, ez pontosan olyan pillanat, amelyért érdemes volt megszületni. Tudom, elmúlik hamar, tovalebben, akár kedvesem álma, de nem fáj, nem szomorít el a pillanat múlandóságának érzete. Inkább úgy érzem, hogy a pillanat tiszta befogadásának képessége teremti meg az örökkévalóságot, mintha azzal, hogy átélem az elillanót, bepillanthatnék az örökbe.

Érzékeny, finom mozdulatokkal tapintom ki kedvesem mellkasának bal oldalán, a bordái között a szívcsúcslökését, amikor megtalálom, rajta tartom az ujjhegyemet, érzem, ahogyan a szívének pumpáló mozgása emelgeti az ujjamat.

Így fekszünk egymáson, az elillanó pillanat varázsában kedvesem szívének gyorsuló ritmusára táncolva át az örökkévalóba.

Egészen a szívére összpontosítok. Érzem minden dobbanását, érzem, hogyan gyorsul folyamatosan, miközben lassan belé hatolok, egészen mélyre. Kicsiny, lüktető mozdulatokat végzek derékból, pontosan követve szívritmusát. Mellkasom és ujjbegyemen érzem, s átadom a ritmust a derekammal a kedvesem ölében izzó forró mélységnek, éppen úgy, mintha az ő belső univerzumának követe, hírnöke, része lennék, mintha éppen az lenne az egyetlen dolgom ezen a világon, hogy lüktető szívének ritmikus jeleit közvetítsem a méhe felé.

És ráébredek, hogy e pillanatban valóban az az egyetlen dolgom ezen a világon, hogy kapcsolatot hozzak létre a dobogó szíve és gyönyörben úszó öle között, híd vagyok, láthatatlan szál vagyok, semmi más, csak az ő mind vadabbul dobogó szívének hírnöke, akit egy pillanatra, amikor a ritmus már az egekbe emel, az öléből fakadó gyönyörrángásokban feltörő örökkévalóság fénye látni enged...azután a magam gyönyörében szerte foszlik minden, s én is megsemmisülök egészen.

Csak ő marad ott az ébredésben, vadul dobogó, örömteli szívvel.



2022. márc. 27. 16:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem mennyi idős vagy ehhez a tehetséghez?
2022. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nem titok, csaknem egyidősek vagyunk, én 41 leszek.
2022. márc. 27. 17:31
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén fiatal kislánynak gondoltalak, de örülök neki, hogy van aki még nem temeti magát 40 felett! :)

Én már a lejtőn vagyok.

2022. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy egy fiatal kislány tiszta szenvedélyét ismerted fel a szövegemben!
2022. márc. 27. 17:38
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként annak szántad?
2022. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Hiába is ámítanám magamat: nem, ez nem volt tudatos.
2022. márc. 27. 17:42
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindenestre ha nem írod meg a korodat, engem simán bevittél a csőbe.

Amolyan kis ártatlan lélek benyomást kelt az írója.

De ahogy elnézem rajtam kívűl nem sok embert érintettél meg vele.

Mondjuk ezen nem kell meglepődni, a mi korosztályunk nem csak a szexen lovagol éjjel-nappal.

Kell egy kis romantika is. :)

2022. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nagyon köszönöm, hogy írtál, mert eddig legalábbis rajtad kívül teljes a közöny. Sebaj. Ez egy erősen rétegműfaj.

Attól, mert valaki elmúlt 40, szerintem még lehet ártatlan lélek, sőt, életünk különféle tapasztalatai-megtisztulásai egy másfajta, már nem gyermeki, hanem szellemi ártatlanságot adhatnak, azt hiszem, pontosan ezt fejezi ki a zen örök kezdők szelleme.

2022. márc. 27. 17:52
 19/36 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy értékelsz.

Itt nehéz beszélgetni bárkivel is mert kevesen vannak a mi korosztályunkból.

Ha esetleg emlékszel az x akták egyik epizódjára mikor a Scully beleszeretett a szomszéd könyv írójába, mert ő is a szívről írt és megfogta a történet, kissé a tiéd is hasonlít rá.

2022. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Nem, erre nem emlékszem!

Nem igazán néztem az X-aktákat, de ezt meg fogom keresni!

2022. márc. 27. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!