Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha nem tud kielégülni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem tudom már, hogy mit tegyek. Konkrétan állandóan szexelni szeretne, 2 percenként elélvez bármilyen pózban, nyalástól, ujjazástól, semmi igyekezetet nem kell belevinnem a dolgokba. Mikor mondjuk azzal kezdjük, hogy leszop, már ettől úgy fel izgul, hogy egy tócsa van a bugyijában. A gyakori orgazmusok miatt mindig meg kell állni fél percre. Idáig a max 20 orgazmus volt 40 perc alatt, de akkor sem volt kielégülve, még folytatta volna. Teljesen kiborít az egész. Hasonló problémáról még nem hallottam, a legtöbb nő egy orgazmusért is hálás lenne.

25f



2022. márc. 26. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
Amit írsz, az a nimfománia kórképe. Betegség. Igen ritka. Nem biztos, hogy gyógyítható. Ha ez ígaz, akkor menjetek egy pszichiáterhez.
2022. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

#11 bocs, de még tanulj fogalmakat, NEM ez a nimfománia. Ez csak szimpla felfokozott libidó, érzékiség. A nimfomániásnak három tulajdonsága van: bárhol, bármikor és... bizony bárkivel. Folyamatosan hajtja a kielégülést és ehhez új és újabb és még újabb partnerekre van "szüksége".

Egyébként pszichológus foglalkozik a mentális problémákkal, nem a pszichiáter (van átfedés a kettő szakterület között, de nem ez).

2022. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%

Biztosan igazad van, én nem vagyok orvos, mint egy pszichiáter, aki betegségeket gyógyít (jó esetben), de még csak pszichológus sem, aki bölcsész.

Én azt nem tudtam, hogy a manifeszt promiszkuózus viselkedés nélkül nem létezik nimfománia, de mindig tanulok, mert még fiatal vagyok. Eddig azt hittem, az a jellemzője, hogy az orgazmushoz nem társul a vágy csillapodása.

2022. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Egy mélyagyi elektródát kell a fejébe tenni, egy nyomogombot meg a kezébe. Amikor megnyomja, jön az orgazmus.


Ameddig ez nem megoldható, addig meg tanácsos elmennie pszichológushoz. Félreértés ne essék: nem sajnálok tőle sem 20 sem 30, sem 100 orgazmust.


De így az egész CÉLTALAN, csak délibábot kergetsz. Az ön ecsülésed pedig a bányászbéka segge alá fog lemenni, amiert nimfomániás a csaj. Tudom milyen ez, nekem életem szerelme nem telt be a 6-8 orgival. Szerencsére bírta az ingerlést orgi után, szóval nem kellett megállni az aktussal.


Ráadásul ő fogamzásgátlót szedett ezért nem igazán nedvesedett. Nagyon(!) Kiábrándító volt.

2022. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem vagyok meggyőződve arról, hogy az a nagyon igazi velőtrázó orgazmusa lenne...nekem pl van a fajta amikor sok kisebb egymás után, na az valóban olyan vége nincs soha és pár perc után jöhet a következő. De ha a nagyon erős van akkor én utána nem kívánom többet es a további mozgás is fájdalmas, nem esik jól, annyira összehúzódik ott lent
2022. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 27. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!