Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a barátnőm gyakrabban szeretne szexelni, mint én?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején nyílván én is aktívabb voltam, de elmúlt az újdonság varázsa. A barátnőmnek simán beleférne minden nap, sőt lehet, hogy többször is, nekem viszont már csak heti 1-2-re van igényem.

Rossz érzés, hogy a szexet már kényszernek kell megélnem, tulajdonképpen teljesítenem kell az elvártat és ez még inkább vissza veszi a libidómat.


A kapcsolat összességében nem rossz, de azt érzem, hogy ez a helyzet azért mégis rányomja a bélyegét a dolgokra.


Általában fordítva szokott lenni ezért fogalmam sincs, hogy mi a teendő egy ilyen helyzetben. A kapcsolat lassan 2 éves, szeretjük egymást de én már azt a nagy tüzet meg szerelmet nem érzem.


25f



2022. márc. 17. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha 2 év után elmúlt a tűz, elmúlt a szerelem és az újdonság varázsa akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2022. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha elmúlt a varázsa akkor külön kell válni
2022. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
De most olyan nagy dolog, hogy minden este megdugd egyszer?
2022. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Megdugom én helyetted ezen ne múljon
2022. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Engedd el... neki is, neked is jobb lesz. Nem szenvedélyből, hanem "muszájból" vagy vele mert félsz az egyedülléttől. Egyenes út a rossz, ellaposodott, elszürkült kapcsolathoz - ez jön ki az ágyban, ezért nincs meg a vágy.
2022. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Na most a szex mennyisége az egy dolog, meg lehet beszélni, hogy neked kevesebbre van szükséged. Egyébként miért nem kézzel vagy szájjal segítesz neki szex helyett? Ha nem akarsz szexelni, akkor ezt lehetne csinálni időnként.

Az meg másik probléma, hogy már nem szereted őt, szerintem felesleges együtt lenni, itt nem a szexuális élet a gond.

2022. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

"Ha 2 év után elmúlt a tűz, elmúlt a szerelem és az újdonság varázsa akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője."

miért ne lenne? a kapcsolatok többségében 2 év után már nincs meg az a tűz, mint az első pár hónapban.

kérdező, menjetek el nyaralni, szakadjatok ki a hétköznapokból. akkor van gáz, ha ez sem segít.

2022. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
sok ilyen átmeneti betespedésetek lesz még, ez egyszerűen elkerülhetetlen egy hosszabb kapcsolatban. szakítani akkor kell, ha sehogy sem sikerül megoldani. amúgy heti 1-2 nem annyira extrém kevés. lehet, hogy normál esetben ekkora az étvágyad. elégítsd ki másképp, illetve ne cirkuszolj, ha magához nyúl.
2022. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Egy kapcsolat több, mint fele az ágyban döl el ! A leírtak alapján szerintem nem néz ki jól a kapcsolatotok :-(
2022. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát pasz. Nem illetek össze ilyen téren. Vannak módszerek, amik ideig óráig feltudnak téged újra tüzelni, de úgy is bele unsz majd abba is. Beöltözős, kocsiban sex, szerepjáték, swinger klub.
2022. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!