Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a barátnőm gyakrabban szeretne szexelni, mint én?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején nyílván én is aktívabb voltam, de elmúlt az újdonság varázsa. A barátnőmnek simán beleférne minden nap, sőt lehet, hogy többször is, nekem viszont már csak heti 1-2-re van igényem.

Rossz érzés, hogy a szexet már kényszernek kell megélnem, tulajdonképpen teljesítenem kell az elvártat és ez még inkább vissza veszi a libidómat.


A kapcsolat összességében nem rossz, de azt érzem, hogy ez a helyzet azért mégis rányomja a bélyegét a dolgokra.


Általában fordítva szokott lenni ezért fogalmam sincs, hogy mi a teendő egy ilyen helyzetben. A kapcsolat lassan 2 éves, szeretjük egymást de én már azt a nagy tüzet meg szerelmet nem érzem.


25f



2022. márc. 17. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Hamarosan félre fog lépni, ha még nem tette meg. Nagyobb a szexuális étvágya, mint a tiéd. Ha valamelyest jól néz ki, akkor folyamatosan vannak hódolói, akiknek egészen addig ellenállnak a nők, amíg otthon minden ok. Ha azonban otthon nincs meg az a szex, ami kielégítő, elkezdi magát kényelmetlenül érezni, minnél tovább fajul a helyzet, annál könyebben teszi meg.
2022. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Engedd mással dugni.
2022. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi 5 évig voltunk így, hiába próbáltam megbeszélni, hogy nekem több kell, megcsaltam, nem is egyszer. Nagyon durva lelkiismeret furdalás után végül szakítottam. Ezek alapján én azt mondom, ha nem egyezik a szexuális étvágyatok, akkor nem érdemes együtt maradni, mert egy idő múlva úgyis valamilyen módon rámegy a kapcsolat. :(

22/l

2022. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kérdező, sürgősen kezdj valamit az étrendeddel, mert 25 évesen messze nem kellene az újdonság varázsa napi egy aktushoz. Tudom, ne tehetsz róla, hogy ez a nyugati étrend a menő, de jelzem; nem vezet jóra, és 40 évesen fél hat lesz nálad.
2022. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szólj a barátodnak... Jobb ez, mint ha ő keres magának...
2022. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szólni kell nekem!

F/60+

2022. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nagyon fura ezt olvasni, hiszen általánosságban arra panaszkodnak a baráti társaságunkban lévő férjek, hogy könyörögni meg trükközni kell asszonypajtásnál a szexért. Szóval szerencsésnek kellene érezned magad a legtöbb férfitársaddal szemben.

Szerintem is a te érzelmeiddel lehetnek gondok. Nem is igazán szereted már őt. Vagy maga a szex vele nem olyan minőségben elégít ki, hogy többször is kívánd. Olyan "megvan, azt' kész" érzés. De arra is gondoltam, hogy nem mersz kipróbálni vele mindent,amit szeretnél, így hiányérzet marad benned. Próbálj meg új dolgokkal kísérletezni, hátha megjön úgy a kedved. Persze csak akkor ha még szereted.


Nálunk sajna fordítva van. Mindig lesnem kell a pillanatot, mikor tudok lecsapni a férjecskémre.

2022. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Tedd boldoggá! Szakíts vele!
2022. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!