Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti kibeszélitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kibeszélitek egymás közt hogy egyéjszakásnál mekkora volt a pasi farka? Mi lenne a reakciótok egy igen kis méretre?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Aki egyéjszak1zik úgysincs meg a kielégülése (hüvelyi orgazmus). Mellesleg szerintem csak azt ujsagolják el egymásnak, ha valami nagyot fogtak


Tudod, mint a hobby pecások

2022. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2022. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Én konkrétan hallottam már ilyen beszélgetést, amikor pasik farokméreteiről beszélnek, persze nem tudták hogy hallottam. :D
2022. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És miket mondtak?:D
2022. márc. 25. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Nem vagyok proli.
2022. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Kezdjük ott, hogy alkalmi viszonyról mélyen hallgat az ember.

Kapcsolatban meg tisztelem annyira, hogy nem számolok be róla. A férfitől, akivel lefekszem, szintén elvárom, hogy ne meséljen rólam.


Az más kérdés, hogy nekem már meséltek szexuális kalandokról barátnők.

De méretről sohasem.

2022. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csajok nem beszélik meg centire, hogy kinek mekkora a farka. Azt viszont igen, hogy kivel volt szar a szex, és kivel volt isteni. És ez nagyon sok mindentől függ: mennyire romantikus a fiú, mennyire jó az előjáték, mennyire foglalkozik azzal, hogy a csajnak is jó legyen, mekkora a farka, meddig bírja elélvezés nélkül (általában ez utóbbi szokott nagyon keveset tartani a csajok szerint).
2022. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát engem nyugodtan kibeszélhet bárki . Nincs mit szégyelnem, még egy szűz lánnyal töltött pettingben is maximálisan beleadok minden tudást, figyelmet és gyengédséget.
2022. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki szoktuk :)
2022. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!