Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet kívülröl prosztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kívülröl prosztata masszázst nyújtani?

Figyelt kérdés
Párom belülről nem engedné de kívülről szerintem nem haragudna meg érte. Igaz, hogy kívülről masszírozva fokozhatóbb így az orgazmus pl orál közben?
2022. márc. 25. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Pl, ha egy bakanccsal jól célozva picivel anál "alatt" rúgod... :,D
2022. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Kívülről a prosztatat nem fogod tudni masszírozni.
2022. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. Egyszerű anatómia.
2022. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Láttam egy videót amiben egy pasi saját magának masszírozta a gát környékét és nagyon gyorsan sikerült neki és úgy tünt mint aki nagyon élvezi. Utánaolvastam, úgy írta a neten, hogy kívülről is izgatható de akkor ezek szerint városi legenda...
2022. márc. 25. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem városi legenda, amit te láttál az un. gátmasszázs. Ettől még nem jön be mindenkinek, sőt a többségnek túl kevés inger. Olyan is van aki érintés nélkül el tud élvezni (tele a net handsfree videókkal) mégsem ilyen az emberek többsége. Hovatova gondolom te is hallottál olyan nőkről akik csak a melleik izgatásával képesek eljutni a csúcsra - a nők többsége mégsem ilyen.
2022. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gátnál lehet, de ahhoz nagyon erősen kell csinálni.
2022. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2022. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!