Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól nézek ki, szoktam tetszeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól nézek ki, szoktam tetszeni a lányoknak, de az ismerkedésben béna vagyok, meg nem is járok társaságba. Hogyan találhatnék így barátnőt, vagy kalandot?

Figyelt kérdés
Régen értem lányhoz. Kalandnak is nagyon örülnék már. Cserébe, elvinném vacsorázni, vagy valamilyen programra, mert nem kihasználás a célom. De nem találok erre vevő lányt már nagyon rég óta.
2022. márc. 23. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha valamiért cserébe akarsz, arra vannak a prostik.
2022. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező,... ezt nem teljesen értem.

Ha nem jársz társaságba, akkor hol találkozol olyan csajokkal és honnan tudod róluk, hogy szoktál nekik tetszeni? (Mert akkor ott kéne keresgélned. Nem?!)

Az a része meg, hogy cserébe ezt meg azt teszel neki, szerintem pont fordítva szokott menni. Először elviszed valahova vacsorázni, vagy programra (randi), és ezután, ha a csaj megnyitja előtted a "kapuit", akkor vele mehet a dolog... :,D

2022. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol.
2022. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%

Nem értem miért izelsz ezen. Nyomod a dunakat és ennyi, nekem is 3 agyasom van, adom magam ennyike

49f

Jocó

Erőemelő

2022. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát barátom így sehogy... ha "cserébe elviszlek vacsorázni" az kb. azt jelenti a nőnek csak megdugni akarod és így akarod kifizetni. Megalázóbb számukra mintha nyíltan megmondanád mit akarsz. (látod máris tanultál valamit)

Kicsit képezd magad a kommunikáció, az udvarlás terén, járj társaságba (hol akarod megtanulni a kommunikáció, az emberi kapcsolatteremtés fortélyait? - mert 4 fal között nem megy) és ne csak szexre hajts.

2022. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!