Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiben voltak gátlások prostih...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiben voltak gátlások prostihoz menni, de mégis megtette, az pozitívan csalódott?

Figyelt kérdés
Nem megyek bele a részletekbe, de úgy alakult az életem a húszas éveim második felére, hogy nem igazán van szexuális tapasztalatom. Most nyilván az érdemi cél egy perspektivikus párkapcsolat lenne barátnővel, de az oda elvezető út alatt jó lenne valami tapasztalatot gyűjteni. Tudom, hogy erkölcsileg nem szép dolog és nyilván nem tenném ki az üzenőfalamra, de a semminél még egy prosti is jobb. Az is lehet tök kedves lesz és végül jó élmény lesz az egész és nem kell ennyire túlgondolni ezt, csak egy sima szórakozás.

2022. márc. 23. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Csak abba gondolj bele mi a "jelszavuk": "barátnő feeling"

Ne véletlen.

Ők pontosan ugyan olyan emberek mint ha a barátnőd lenne, csak a végén fizetsz az aktusért.

2022. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ki kell fogni a jót. Olvass értékelést.

Egyébként nekem segített a dolog, lazábban állok a csajokhoz, így hogy több tapasztalatom lett.

Azóta lett egy állandó szexpartnerem, persze egy kapcsolat lenne az igazi.

2022. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában kedvesek,mert azt szeretnék ha máskor is visszamennél hozzájuk.Ugyanúgy el lehet velük dumálni,amit nyújtanak az fizetős ,de cserében nagy élményt kapsz.
2022. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
99%
Én kíváncsiságból és baráti sztorik miatt mentem, nem azért mert nem volt más lehetőségem nőre. Hatalmas pozitív csalódás volt. Azóta több nőnél is voltam. Egyikükkel baráti kapcsolatot is ápolok, mert kiderült hogy ugyanott szereztük a diplománkat.
2022. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Először menj masszázsra, ott is lehet érezni a hangulatát.
2022. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon aranyos nők, lányok, akikkel általában jól járnál, de még nekik is lehet rossz napjuk…

Ez egy nagyon stresszes munka, próbálj meg empatikus lenni.


Én nulla elvárással mentem egyhez, amikor szűz voltam és nagyon önbizalom hiányos… Arra is fel voltam készülve, hogy majd elküld mert nem tetszem neki, stb.

Olyan 50% esélyt láttam erre…


Aztán nagyon jól éreztem magam, ahhoz képest amire számítottam és igen, segített a dolog. Tudom hogy képes vagyok nővel szexelni, még ha a teljesítményem nem is jó annyira (de abban is lehet fejlődni), előtte nem voltam benne biztos hogy akad olyan ember a földön, aki akár pénzért szexelne velem.


Mostmár rá merek nézni egy lányra, nőre, a szemükbe is simán belenézek és nem érzem azt, hogy valami nagyon durván taszító korcs vagyok…


Én elsőnek úgy mentem prostihoz, hogy a fogaim sem voltak rendben (ennek fényében fel sem vetettem a csókot vagy nyalást), mert nem volt belső igényem arra hogy megcsináltassam, “hogyha egyszer úgysem kellenék a nőknek, minek költsek rá milliókat” alapon… A prosti hatására viszont megképződött a belsőigényem a szép fogsorra, meg alapvetően arra, hogy igényesebb legyek.



Én azt tudom neked ajánlani, hogy olyan nőhöz menj aki lehetőleg valamivel idősebb nálad, nem a legfinnyásabb, de nem is a leggátlástalanabb hirdetőnek tűnik… Illetve nem a legeslegszebb (nem arra gondolok, hogy csúnya vagy igénytelen, csak nem egy 10/10 bombázó) és vannak jó értékelései.

A túlsúlyos csajok például extra kedvesek szoktak lenni és kevésbé leszel stresszes ha maga a csaj sem egy istennő.


Ha nagyon rossz állapotban vagy pszichésen és elsőre egy bombázó megaláz és nem fogad, akkor az végzetes lehet.


Én valszeg ilyesmi után öngyilkos lettem volna.

2022. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Köszönöm a válaszod, annyira nincs baj az önbizalmammal, sokat építettem rajta az elmúlt pár évben és tulajdonképpen a külsőm sem rossz. A kommunikáció is jól megy a lányokkal egy bizonyos szintig, de mikor át kéne lépni testi vonalra, ott már azért érződik, hogy megáll a lendület nyilván a tapasztalat miatt. Amúgy olvastam többet ilyen témakörben, szóval elméletileg tisztában vagyok a dolgokkal, hogyan érintsd meg, kezd el az előjátékot, figyelj a testi jelzéseire, stb, de valahogy nem tudom a kivitelezés mennyire jönne ösztönösen.

2022. márc. 23. 11:13
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes hogy akik szűzen mentek azoknak pozitív csalódás lett.

Ha volt már normális kapcsolatod ahol jó volt a szex akkor viszont nem tűnik annyira jó élménynek. Persze attól is függ hogy neked mennyire számítanak az érzelmek.

2022. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én masszazsal kedtem. Ott is megvolt a hangulat meg az erotika mentes happyend.

Aztán váltottam...shemale-hez mentem mert rohadtul izgatott. Értékelések nagyon jók. A képek is rendben vannak. És egy ku_va nagy csalodás volt.

Igazából egy nöi ruhás bu_i is lehett volna. Semmi ami az adatlapon volt.


De nem adtam fel, csaj következett. Képek faxák.értékelések vegyes de olyan nem volt ami eltántoritott volna (most az hogy van rajta 5kg plusz meg ilyenek,nem számit) nem is számitott...más miatt volt rossz. Egyszerüen rossz volt. Erőszakosan csinálta.



Gondoltam csak nem lehet mind ilyen. Ujra: széplány jó értékelések és egy egészjó élmeny. végre! Nem volt igazán barátnős inkabb barátság extrákkal feeling volt.


Szóval a gátlás legyözésében sokat segitett,hogy elsőre nem baxni mentem.

2022. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Ez azért van, mert mások az elvárások. Egy prostitól nyilván nem kell azt várni, hogy szeretni fog.
2022. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!