Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire gáz? Veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gáz? Veletek előfordult már hasonló?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy tegnap orálisan kényeztettem a barátomat viszont előtte sokat ittam (mármint nem alkoholt) és egyszer mikor mélyebbre betolta konkrétan behánytam a számba kicsit. Visszanyeltem egyből szóval a pénisze nem lett olyan meg nem folyt ki de attól én még rettenetesen kellemetlenül éreztem magam, ő csak nevetett rajta és nyugtatgatott, hogy semmi baj nincs. Egy barátnőmnek elmeséltem és mondta, hogy vele is megtörtént már szóval ettől jobban érzem azért magamat de veletek előfordult már hasonló? Kérlek a bunkó kommentektől kíméljetek meg.

2022. márc. 22. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordul neha ilyen. Ne izgulj rajta. Természetes reflex.
2022. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem se izgulj ez természetes
2022. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, így már jobban érzem magam. :)
2022. márc. 22. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, ettől megnyugodhatsz. F
2022. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reflex. Nyugi,minden teljesen oké. :) 27/N
2022. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!