Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kaland hogy volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland hogy volt nálatok?

Figyelt kérdés
Nem az aktusra vagyok kíváncsi konkrétan, hanem az előzményekre. Ki kezdeményezte, hol ismeretetek meg kb hány évesek voltatok? Férfinél, nőnél voltatok vagy szállodába? Miért csak egyéjszakás maradt? Megbántad? Kiderült?

2022. márc. 22. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én kezdeményeztem, leveleztünk, megtetszett, 37, hotel, szex, mert csak alkalmi érdekel, nem bántam meg.
2022. márc. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pár darab. Többnyire mind szórakozó helyen vagy fesztiválon. Általában én kezdeményeztem. A kor az változó volt 18-29 között. Volt kocsiban vagy sátorban. Nem bántam meg
2022. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
3 egyejszakásom volt. 2 ebből buli után de már régebben ismertem őket, a másik pedig tinder randi után.
2022. márc. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem aprózod! Ez öt kérdés.
2022. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt hogy én, volt, hogy ő

Buliban, munkahelyen, itt, stb

16-55 közöttiek

Lakás vagy kocsi

2022. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Há éjszaka kezdődött es hajnalig zartott. Reggelre vege is volt. De az éjszaka vagy 6x jó volt. 30
2022. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Huhh... volt pár, de az egyik legemlékezetesebb:

Én kezdeményeztem egy házibuli jellegű bulin, 36 körül lehettem

A nő vitt haza, nála voltunk

Mert nekem akkor még megvolt az előző kapcsolatom és nem akartam párhuzamos életet élni

Sosem derült ki és sosem fogom megbánni - már megtörtént, bármit is teszek :)

Egyébként életem egyik legjobb szexe volt...

2022. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleg sok volt, legtobbszor buli utan.
2022. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!