Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kaland után! Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland után! Nem érzitek szarul magatokat?

Figyelt kérdés

Előfordult már velem kb 3x, hogy úgy feküdtem le valakivel, hogy szinte semmit nem is tudtam róla, alig ismertem.

Ebből 2x baromi rosszul éreztem utána magam..

Pedig nagyon akarom, jó is, kívánom a másikat és amint vége a szexnek jön ez a nem túl jó érzés.


Nemtudom, hogy megbánás vagy szégyellem, hogy ilyen könnyen oda adtam magam.


Voltatok már így?


2022. márc. 11. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert hiányzik az intimitás. Nem neked való ez. Az elsőből tanulhattál volna, de két ilyen élmény után már végleg leállnék a helyedben. Nekem volt hasonló, bár ismertem az illetőt, viszont érzelmek nélkül még így sem volt az igazi az együttlét. Nem lett folytatása.
2022. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem
2022. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, 22/l
2022. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egyszer volt olyan hogy egy sraccal baromi nagy kemia volt koztunk (a nevét sem tudom...), meg arra sem emlékszem hogyan kerultem a kocsijába mondjuk..., na szoval mindenesetre nekem maxon pozitív élmény maradt.



Emlékszem hogy akkoriban mindig full feketére húztam ki a szemem alul felul, igy maga a zöld szemem szinte "világított", mert éles kontrasztot adott a fekete es zöld es felvettem egyfajta "arabos stílust" hogy csak a szemem latszik joformán (szám állam kendővel takarva fejemen sapka)szoval volt vmi különcködős stylom akkoriban.


Ejszaka volt, a közúti lámpafény világított a kocsiban.

Szexeltunk és FOLYAMATOSAN mélyen csakis a szemeimbe nézett és amikor elment akkor is.


Annyira vonzotta a szemem tekintetem es ahogy láttam mennyire élvezi velem a szexet így, attol mentem el én. Ma is medvesít csak ha belegondolok.


Es gőzöm sincs ki volt az egyáltalán, meg honnan ismertem meg, egyaltalán hogyan ismertem meg, vagy ismertem e egyaltalan...durva nagyon.

2022. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

+1

Azelőtt és azota sem volt SOHA velem olyan hogy ugy szecelek bárkivel is, hogy mélyen nézunk egymás szemébe.

2022. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*szexelek
2022. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell a tömeg után menni és nem kell azt csinálnod amit más. Nem egyéjszakás típus vagy nem kell erőltetni. Ahogy mondás tartja van aki 1 éjszakára jó és van aki többre te az utóbbi vagy
2022. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De baromira kívánom.

Sőt élvezem is. A rossz érzés akkor jön amikor vége a dolognak.

De értem miről beszéltek.

Szexeltem már szerelem nélkül, de őt ismertem, közel állt hozzám, jó is volt.

2022. márc. 11. 13:36
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
#7. Cseszheti már ha 3x is oda adta magát. Semmivel sem ér többet, mint azok,akik többször megteszik.
2022. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

(De ez az arabos stilus ahogy eszrevettem sokaknak bejon mondjuk. Neha még csak poenbol "elrejtem" az arcom, a szemem van csak fókuszban, es valahogy vonzom a tekinteteket ilyenkor.


A pasik valszeg elnek halnak a titokzatosságokért vagy nem tudom mi ez.)

2022. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!