Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetnék aszexuális? 19/f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék aszexuális? 19/f

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 11:23
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Én is sok visszautasítást kaptam, de (sajnos) nem lettem aszex
2022. márc. 23. 20:53
 32/36 anonim ***** válasza:

Akkor még nem kaptál sokat

Ja en nem 20 vagyok hanem 2x20

Majd 40 eves korodra aszex leszel

2022. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem akarok addig várni
2022. márc. 23. 21:28
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

Incel találkozó van??


Veletlenul se tegyel semmit a helyzet megoldasara inkabb gyere ide a gyakorira picsogni..


Vagy miert nem nyirsz ki 19not azert mert 19eve szenvedsz.. vagy ugrasz vonat ala??


Lassan mar rosszabbak lesztek mint a ciganyok es a terroristak ti incel bohocok..

2022. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"azok mennek pszichológusnak akik még utcaseprőnek is rosszak lennének"

Mondja az a mentális beteg, aki még írni sem tud, és az öncsonkításban látja a jövőjét.

Az a baj, hogy az arcod nagyságrendekkel nagyobb, mint az eszed. Sok dologról lövésed sincs, és a saját nyomorodat másokon próbálod levezetni.

Tudod, a legtöbb pszichológus egy hónap alatt több embernek segít, mint te egész életed során. Persze, aki eleve ellenségesen áll hozzá, azon ő sem tud segíteni. A műtőorvos sem tud veled mit kezdeni, ha elutasítod a műtétet. A fogorvos sem tud veled mit kezdeni, ha nem vagy hajlandó kinyitni a szád. Ez ugyanolyan. De igazából a te döntésed, gyötrődj, meg szenvedj még 40 évig, nekem attól nem lesz rosszabb az életem. ;-)

2022. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"mit csinálna a pszichológus? felírna antidepresszánst?"

Nem, azt a pszichiáter ír fel.

A pszichológus feladata, hogy felderítse a probléma eredetét, és ezután megpróbáljon azon segíteni akár különböző problémakezelési technikák megtanításával, vagy akár életvezetési tanácsokkal.

Ahhoz, hogy ezt meg tudja tenni, nagyon komolyan ismernie kell az emberi psziché, és közvetetten az agy, illetve egészébena szervezet működését. A "beszélgetés" vele nem arról, szól, mint amikor te megvitatod a haverokkal (ha vannak) a hétvégi Fradi-meccs eredményét. Ez egy feltáró beszélgetés, ami arra irányul, hogy kiderítsék a fennálló problémák gyökerét.

"olyan tanácsokat adnak amit a szomszéd jani bácsi is mondana ingyen"

Akkor nosza, miért nem kérsz a szomszédodtól tanácsot? (Mellékesen: Jani nagy kezdőbetű. Tudod: tulajdonnév.)

ja, azért nem, mert egyrészt elhajtana a fenébe, hogy ne traktáld a problémáiddal, másrészt meg mert ő legfeljebb csak sablonos közhelyeket dobna be, és a legkisebb mértékben sem tudná feltárni a problémád okait.

"beszélgetnek az ügyfelekkel és ezért kapják a fizetést"

Igen, mint már írtam, ez nem olyan beszélgetés, mint amilyet mondjuk te a haveroddal folytatsz. Bár aki addig a szintig sem jutott el, hogy a mondatokat nagy kezdőbetűvel írja (általnos iskola 2. osztály), attól miért várjuk, hogy komolyabb összefüggéseket megértsen?

Egyébként meg: valamit csak jól csinálnak ezek az általad lenézett emberek, ha sokan képesek egy óráért 10 ezret kifizetni. Ha nem segítene rajtuk, akkor hidd el, nem fizetnének ennyit az ügyfelek.


"Olyan életmódot élek amiben nincs szükségem izmokra."

Képzeld, én meg informatikus létemre rendszeresen futok, néha még versenyeken is indulok. Miért? Egyrészt: mert egészséges. Lehet, hogy 19 évesen még nem érzed szükségét, de hosszú távon a mozgásmentes életmód a legkülönbözőbb betegségeknek a melegágya. Másrészt: mert jó érzés. A testmozgás regenerálja a testet, és még a szellemi tevékenységet is javítja. Végül pedig: kitűnő antidepresszáns. A biokémiájába most nem mennék bele, a megnyilvánulásaidból következtetve nem hiszem, hogy értenéd, de maradjunk annyiban, hogy feszültségoldó, szorongáscsökkentő hatású.


Tudod, a legfőbb probléma, hogy te egy elkényelmesedett kis pöts vagy, aki a kisujját sem hajlandó mozdítani azért, hogy valamit elérjen, ellenben a hisztizés, rinyálás, meg mások pocskondiázása az rohadt profin megy.

De ez is a te döntésed. Te már eldöntötted magadban, hogy nem akarsz jobb életet. Pontosabban: csak azon az áron akarnál, ha a legminimálisabb erőfeszítést sem kéne azért tenned. Egyébként meg inkább senyvedsz a langyos f..sban életed végéig, és nem csak a külsőd az, ami miatt egyetlen valamire való nő sem akar még a közeledbe sem menni. Senki nem akar társnak egy élettelen, nyámnyila, beképzelt hólyagot. Esetleg néhány mentálisan komolyan sérült nőnél lenne esélyed, ha adnál magadra, de ezt a lehetőséget is kizártad. Akkor meg legyél nyugdíjas korodig szűz. Engem nem izgat, és szerintem itt másokat sem. A hülyeségeidet meg inkább tartsd meg magadnak.

2022. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!