Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted Bill Clinton vagány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted Bill Clinton vagány férfi volt a viszonya miatt?

Figyelt kérdés
Középkorú pasiként egy 21 éves csajjal volt viszonya, ráadásul elnökként. Úgy, hogy ott volt a felesége is. Olyan igazi nőcsábász alkatnak tűnik.
2022. márc. 20. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

JFK a legnépszerűbb elnökök között volt, a nép imádta.

Közismerten több oldallépése is volt, Marilyn Monroe volt a legismertebb.

Megjegyzem, emiatt nem irígylem. Mell-fetisiszta vagyok, neki pedig csúnyácska melle volt, lógós, löttyedt.

2022. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bill Clinton vagány férfi volt a Monika ügy ellenére.
2022. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pozícióban sok a stressz. Kinek nem esne jól egy kínálkozó alkalom. 50 évesen én is voltam egy 21 éves lánnyal. Igaz 200 kilométer miatt sajnos csak egyszer. Nehéz egy fiatal, vonzó, tündéri szempárnak ellenállni.
2022. márc. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Az egy igazi k.öcsög. Csaja meg csak a pozíciója miatt volt.
2022. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy barátom portás volt egy New York-i házban, ahová Billyboy ellátogatott! Odament hozzá megnézte a nevét, és megkérdezte tőle hogy van? És beszéltek még pár szót, és az Elnök Úr távozott! (ekkor már volt elnök volt!)
2022. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15


Nagy élmény lehetett. Én is szíves váltottam volna pár szót Clinton elnökkel


Szerencsés a barátod, hogy neki ez megadatott.

2022. márc. 21. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!