Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted Bill Clinton vagány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted Bill Clinton vagány férfi volt a viszonya miatt?

Figyelt kérdés
Középkorú pasiként egy 21 éves csajjal volt viszonya, ráadásul elnökként. Úgy, hogy ott volt a felesége is. Olyan igazi nőcsábász alkatnak tűnik.
2022. márc. 20. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Nagyon menő, laza manus. Nekem szimpatikus.
Nem jelent semmit, amit tett. Ettől nem lesz rossz/jobb ember.
Egy aljas ember ez a Clinton.
23 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mégpedig azért nem, mert megcsalta azt, aki szerette, és bízott benne.

Ha már valakivel nem működik a kapcsolat/házasság, akkor sem ez a tisztességes és gerinces megoldás.

Ettől függetlenül elnökként a jobbak közé tartozik, fényéveket ver az ilyen Trump-félékre.

2022. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
ha nem lett volna nője, akkor is gáz lett volna, hát ki nem bukna egy elnökre, pláne 21 évesen, ez túl könnyű csajozás, a nőért semmit nem kellett tenni, ennél még az is jobb, ha egy pénzes öregemberrel van egy fiatal nő
2022. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az USA legmagasabb pozíciójában lévő embernek volt viszonya, aztaqra... de most komolyan, ez elég alap, meg azért valjuk be, nem túl sokat kellett tennie, hogy összehozzon egy szeretőt akkor már, hiszen ő volt az elnök
2022. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát de Clinton már akkor volt olyan 50 körül szerintem. Azért egy 21 évessel viszonyt folytatni nagy eredmény. Nem tudom, ki csábított el kit. De a Monica vissza is utasíthatta volna az elnököt.
2022. márc. 20. 19:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4. Meglepődnél hány huszonévesnek jönnek be idősebb pasik. S azért sokaknak a hatalom is eléggé vonzó
2022. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

A Billyboy tökös gyerek volt!

Férfiként én olyan férfinek láttam, aki bármelyik nőt megkaphatja!

A mi köpcösünk is remek ember, csak kevesen tudják! :) (meg nem igaz)

2022. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Ennél már csak akkor lett volna menőbb, ha egy tinédzser kislányt is megpatkolt volna, de így is óriási respekt! 🤜🤛
2022. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor és ott gyönge volt. A Mónika jó nő volt, és rajongott, olyasminek nehéz ellenállni. Bill biztosan nem hajtott rá, csak élt a lehetőséggel, de az esetében ez visszaélés volt. Én elhiszem, hogy a szopáson kívül nem volt más, de ennek semmi jelentősége: az orális szex is szex. Aki tagadja, gondoljon arra, hogy a párja keveredik mással orális szexbe, és akkor mondja rá, hogy az nem számít.

Clinton ráfázott, nagy árat fizetett. Megosztotta az országát. Szerencsém, hogy nem vagyok amerikai elnök. Elmúltam 50, és én sem tudtam volna kihagyni a Lewinsky lányt, az tuti.

2022. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem derült volna ki a viszonya, akkor vagányabb lett volna?! Szerintem nem szokott magas pozícióban lévő férfiaknak viszonya/viszonyai lenni egy feleség mellett is?! Nem ő az első s nem is az utolsó elnök, akivel ez elődordult, max nem került nyilvánosságra
2022. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!