Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első vaginális szex mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első vaginális szex mielőtt még akár vaginálisan ki tudtam volna magam valaha is elégíteni?

Figyelt kérdés

Rágörcsölős típus vagyok, maszturbáció közben is. Lehetnek ebből bajok? A párom is tapasztalatlan, de nagyon türelmes és odaadó.

18L



2022. márc. 20. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha rá görcsölsz akkor igen lehetnek bajok. Próbáljatok ellazulni, pettingeljetek, ismerjétek meg egymás testét első körben.


Hogy válaszoljak is, elméletileg igen, gyakorlatilag meg csak rajtad múlik.

2022. márc. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen esetben szerintem igyatok meg 1-1 deci töményet, vodkát pl.
2022. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Valami görcsoldót javaslok.
2022. márc. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Bárki csinálja a behatolást, te magad vagy egy másik ember, elég ritka, hogy hüvelyileg kielégül egy nő, én nem is erőltetném. Minek, ha csiklóval viszont (gondolom, hacsak valami szervi rendellenesség, vagy valami lelki difi nem akadályozza meg) 100 % az esély?
2022. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4, rád 100% igaz, hogy mindenki magából indul ki. Amit írtál az teljesen fals, ezt a tapaszalataim és az összes létező tanulmány megerősíti. A nőknek - most nem nézek pontosan utána - nagyságrendileg harmada képes hüvelyi, és háromnegyede csiklós orgazmusra, és még így is kimarad olyan 10-20%, akik fizikailag képtelenek orgazmust elérni.


Válaszom: orgazmus nélkül is teljes szexuális élet élhető, nem kell emiatt izgulni. Vagy összejön, vagy nem. Sok nőnek pedig több évnyi próbálkozás után jön össze az első.

2022. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös, most az volt a fontos a helyreigazító válaszodból (4-es vagyok), hogy én azt írtam: "elég ritka, hogy hüvelyileg kielégül egy nő", szerinted pedig "a harmada"? Ezt akartad mindenképpen közölni, hogy az "elég ritka" az kicsit sem egyenlő azzal, hogy "a harmada"? Vagy mi? Lehet, hogy igazad van, főleg ha ez neked fontos, akkor legyen. Igazad van. És ha neked van igazad és nem a nők 100 %-a, hanem 75 %-a képes csiklós orgazmusra, a maradék 25 %-nál mi az akadályozó tényező?


Orgazmus nélkül is teljes szexuális élet élhető, írod. Ezt hogy érted? Hogy az aktus/szex célja nem feltétlenül az orgazmus? Lehet, hogy nem az. Szerinted mi? Az intimitás, szeretet megélése akkor? Mi a teljes szexuális élet neked? Köszi a válaszokat.

2022. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 tényleg tű pontos. Azt is hozzátenném, hogy a rengeteg nő konkrétan élvezi akkor is, ha tuti nem lesz orgazmusa. Van aki libanckodni szeret, van aki csak dugatni szereti magát, van aki időnként tüzelő szukává változik a buli végére. Jól teszik! :)
2022. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!