Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen viselkedésű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen viselkedésű fiúkat szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
Milyen típusúhoz tudtok vonzódni a legjobban?
2022. márc. 19. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Majd jönnek ilyen válaszok, hogy jó, udvarias, kedves stb. Ez egyenes út a friendzone-ba. Szóval lányoktól ilyet ne kérdezz. Olyat kérdezz fiúktól, hogy kinek van a legtöbb csaja és neki milyen a jelleme. Akkor megkapod a kérdésedre a választ.
2022. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az egyessel. Annyit tennék hozzá hogy csak később jönnek rá hogy milyen jó lett volna ha inkább egy "jó, udvarias, kedves" pasival jött volna össze aztán megint összejön egy nem ilyen palival. A nők többsége ilyen.
2022. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem lehet őket okolni emiatt, mert ők sem értik ezt a viselkedést. Volt egy gyerekkori lány barátnőm, ő elmondta nekem ezeket őszintén. Az az igazság, hogy mindegyik csaj abban reménykedik, hogy majd ő megszelidíti a rosszfiút. Csak ez nem szokott bekövetkezni. Aztán 30on felül, vagy gyerekkel jöhetnek a bétapasik. És még így is félrekúrhat valami rosszfiúval.
2022. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Köszönjük #1es, ügyeletes sértett pasi, hogy jobban tudod, hogy nekünk mi kell. Kérdező, ilyenekre ne hallgass, ettől csak te is besavanyodsz.

Válaszolni erre elég nehéz. Vannak alap dolgok, mint az őszinteség, megbízhatóság, intelligencia, udvariasság, figyelmesség, amik alap dolgok. De ezen felül a vonzalmat nem mindig lehet megmagyarázni, egyszerűen jön. És ezt mindenkinél más váltja ki.

2022. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Akiknek jó a humora, határozott és tudja hogy azzal fog megkapni, ha nekem is húzza kicsit az agyamat és nem azt tolja, hogy de jó csaj vagy
2022. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Török pacekokban van a battya már rég, odavannak értem

Pacekom határtalan stílusom nemzetközi

24f

5x testépítő bajnok

2022. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
4-es pont ezt a választ jósoltam meg. És még igazoltad is. Gratulálok. Én nem vagyok sértett, boldog párkapcsolatban élek köszi.Már túl vagyok a csajozós korszakon. 1-es voltam
2022. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Visszafogott, halk szavú, introvertált, tájékozott és intelligens, szarkasztikus humorú.

Bevallom, nekem se jönnek be az ilyen tipikus személyiség nélküli "kedvesudvarias" pasik, viszont az extrovertált, nagydumás rosszfiúk legalább ugyanannyira taszítanak.

2022. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

#8: Tökéletesen ezekkel a jellemzőkkel rendelkezem. Biztos csak rossz helyen keresek, vagy balszerencsés vagyok, de nem azt tapasztalom, hogy előny lenne párkeresésnél.


23/F

2022. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne igazodj egy lányhoz se, azzal csak egy másik személyiséget mutatsz, mint ami te vagy. Magadnak válassz lányt és a lány is téged választ ha összhangban van a személyiségetek és az értékrendetek. Ha nem téged választ akkor meg úgyis mindegy. Ez a kapcsolatra igaz, ha azt akarsz. Egyéjszakásnál meg úgyis csak a külső számít. Add magad ezzel leszel egyedi
2022. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!